Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.

2019-07-14 18:00:33

Czy to normalne, czy mam zacząć się martwić?
Ostatni status z 14, a dzisiaj mamy 26 i cisza.
Na pomocy gearbest tylko jakieś klepane formułki z automatu. A deklarowany czas się kończy w przyszłym tygodniu. Wątpię że dojdzie na czas, skoro jest w Hongkongu dalej, jeśli w ogóle dojdzie... A tak mi zależały żeby doszło przed urlopem.. Wybrane priority line, bo cło czy coś tam...
#gearbest #aliexpress #chinskacebulakupony #pytanie #pomocy #gearbestkupony
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ninjass zamówiłem srajPhona raz z aliexpress przez standart shiping no i na trackingu wyszło że zatrzymany przez urząd celny . Po paru dniach przyszły papiery do wypełnienia i trzeba było dołączyć skan strony z której się kupiło dany towar ,ile kosztował itp. podałem uczciwie bo jak coś będą podejrzewać to otworzą paczkę i leżysz pan wtedy. Wysłałem papiery i po jakimś czasie ,nie pamiętam ile przyszedł telefon i listonosz kazał sobie
  • Odpowiedz
@Fudix1: ja parę razy zamawiałem też z Chin i nigdy nie płaciłem Vatu i mam nadzieję ze teraz też ominie ten Vat ale to czas pokaże. Ważne żeby ta paczka przyszła szybiej niz tak długo czekać
  • Odpowiedz
O widzę nie jestem sam, moja paczka od 18 lipca też ma tylko status Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport. Wcześniej od nich zamawiałem paczkę w identyczny sposób i nawet nie patrzyłem na tracking i dotarła po trochę ponad tygodniu a z tą już 3tyg idzie. Coś się chyba popsuło u nich :(
  • Odpowiedz
Do wszystkich z zamówieniem wysłanym 9 lipca tak jest problem ogólnie z tym zamówieniem ile by się razy nie napisało do nich itp odpisują proszę poczekać parę dni lub 7 a się status ruszy ale i tak się nie ruszyl a jak zrobiłem ticked to coś poudawali że kontaktują się z pocztą/kurierem czy coś w tym stylu i mam poczekać parę dni standard.. poczekałem więc znowu.i odpisali że niby jakieś problemy na
Qkret - Do wszystkich z zamówieniem wysłanym 9 lipca tak jest problem ogólnie z tym z...

źródło: comment_XoReLWwReq3FQQzEeZWshp8tafFiROGX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Qkret: u mnie jest to samo pisalem wszędzie na support i także odpisali ze jakis problem z odprawą celną jest i mi też sie wydaje ze ona na bank jest w Chinach a nie w Budapeszcie. Dam im jeszcze tydzień bo to juz przesada a jak nie będzie w przyszłym tygodniu to zglaszam sprawe do PayPal o zwrot pieniedzy. Dwoch moich znajomych zamówilo tydzień po mnie a dostali obaj tydzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fudix1: a czy miałeś następny komunikat typu clearances complete bud, czy tylko Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport." A później od razu status z Europy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fudix1: a to ty masz później nadana paczkę z którymi wszystko chyba ok jest, ja mam nadana 9 lipca i od 14 na BUD i większość co ma nadane tego dnia to status stoi
A na czym patrzysz status?
  • Odpowiedz
Nasz kontener gdzieś stoi albo zaginął... Daje im tydzień i pisze do PayPal o zwrot gotówki którą wpłaciłem za telefon
  • Odpowiedz
@Fudix1: nie robiłem ale zapoznałem się i krótko robisz spór odrazu przekszalcasz w rozszczenie i żądasz kasy i wypisujesz co i jak się stało gearbest w tym wypadku niema szans bo to nie twoja wina że nawet paczka sie nie ruszyła itp PayPal ma ci oddać kasę bo nie dostałeś towaru koniec kropka
  • Odpowiedz