Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Port of Destination BUD, Parcel arrived at the airport.

2019-07-14 18:00:33

Czy to normalne, czy mam zacząć się martwić?
Ostatni status z 14, a dzisiaj mamy 26 i cisza.
Na pomocy gearbest tylko jakieś klepane formułki z automatu. A deklarowany czas się kończy w przyszłym tygodniu. Wątpię że dojdzie na czas, skoro jest w Hongkongu dalej, jeśli w ogóle dojdzie... A tak mi zależały żeby doszło przed urlopem.. Wybrane priority line, bo cło czy coś tam...
#gearbest #aliexpress #chinskacebulakupony #pytanie #pomocy #gearbestkupony
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@black_fort:

A deklarowany czas się kończy w przyszłym tygodniu.


Sugerowany czas.

A tak mi zależały żeby doszło przed urlopem..


Taka wysyłka może iść nawet 60 dni. Jeśli chciałeś szybko to tylko DHL express.

Gdybyś chociaż trochę ogarnął przed wysyłką to wiedziałbyś że wszystko jest ok, a czas podany na stronie to czas sugerowany podany w dniach roboczych, lecz taka wysyłka może iść nawet 60 dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: Andrzeju nie denerwuj się xd Ja nie ubolewam na tą przesyłka i nie płaczę że jej nie ma, tylko się zwyczajnie pytam. A wziąłem priority line z powodu cła.
@black_fort: ja mam ten sam problem u mnie paczka zatrzymała sie dokładnie na tym samym dniu co i Ciebie i zamówiłem 2 lipca następnie 6 lipca wydrukowali etykietę i 9 lipca wysłali i w dalszym ciągu czekam i czekam... Dużo osób pisze w recenzjach że paczka dochodzi w 11 dni a są tacy co zdarza się 16 i 18 dni, jeszcze nikt nie pisał że czekał na paczkę powyżej 18 dni
@ninjass: zamawiałem 3 lipca,mi niby wysłali 9 lipca i cisza... i czas też mi się kończy 2 sierpnia :( i też mi się wydaje że coś jest nie tak, bo robiłem też drugie zamowienie tego samego dnia i dostałem je 4 dni temu :/
@black_fort: mi też właśnie wysłali 9 lipca i termin się kończy 2 sierpnia i paczka tak jak by utknęła. Tylko ciekawe co jest nie tak pisałem do supportu gearbesta i mi odpisali ze przewoźnik im jeszcze nie przekazal listu przewozowego i potrzebuja 2-3 tyg czasu na sprawdzenie gdzie jest przesyłka i co się z nią dzieje. Nie dość ze czekam juz miesiąc to jeszcze bede czekał drugi miesiąc ... Żenada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saganeiro: no to mnie załamałeś tym zdjęciem, bo u mnie od 14 lipca jest wpis 3ci od góry u ciebie że dopiero dotarla paczka na lotnisko :/ także mam chyba gorzej od Ciebie, u mnie chyba w ogóle przepadło
Ja już chyba przestaje wierzyć że ta paczka wgl dojdzie ... Chyba będę starał się o zwrot gotówki tylko nie wiem od czego zacząć bo płaciłem pay palem mając kartę podpięta pod konto na pay palu
@ninjass: mam identyczny status jak Ty, ba, nawet godziny, minuty i sekundy 4 ostatnich statusów mam te same jak u Ciebie, lol,
ja czekam, do piatku, bo wtedy kończysię deklarowany czas i będę coś działał dalej
K..wa mać... wszyscy mówili i pisali, że idzie średnio 10-13 dni roboczych, no to zamówiłem i dupa jak zawsze.. a w niedzielę wyjeżdżam na urlop...