Wpis z mikrobloga

Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w internecie da się zarobić - zacząłem 13.07.19, czyli jest to mój dzień nr. 12. Dzisiaj zarobiłem 16.72zł, a w sumie 142,88 zł w różnych programach. Na wypełnianie ankiet tracę od 1 h do 2 h dziennie.

Dzisiaj postanowiłem że będę robił również taski na clixsense.
Co to są taski - są to zadania, które jeżeli są dostępne - można wykonywać bez ograniczeń. Dzisiaj najlepszy użytkownik zrobił 1000 tasków. Taski są różnie płatne od 0,01$ po nawet parę $.
Na początek mamy do dyspozycji tylko te najmniej płatne zadania za 0,01$ - dzisiaj zrobiłem takich 5. Aby "odblokować" bardziej płatne zadania, musimy się wykazać że można nam zaufać, czyli nasze konto musi mieć wyższy level. Level wbijamy poprzez wykonywanie zadań, ale musimy robić to dokładnie bo liczy się nasza skuteczność. Aby przejść na level 1 muszę zrobić 100 zadań i osiągnąć minimum 70% skuteczność. Aktualnie zrobiłem 5 zadań a skuteczność mam na poziomie 93 %. Dzisiejsze zadanie polegało na sprawdzaniu czy dany profil na linkedin pracuje dalej w tej samej firmie czy zmienił pracę - aby mieć zaliczony 1 task trzebabyło sprawdzić 10 profili.
Myślę że to może myć dobry sposób na zarabianie, pomyślcie że ten koleś co zrobił dzisiaj 1000 zadań, jeżeli robił te najmniej płatne zarabia dziennie minimum 10$, a napewno zarobił więcej.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i sam chciałbyś spróbować zarabiania na ankietach, poniżej lista wszystkich programów z których korzystam. Bardzo Cię proszę - zarejestruj się z moich linków, nic na tym nie tracisz :)

1. Strona Clixsense referencyjny czysty
2. Strona Prolific referencyjny czysty
3. Strona epanel czysty
4. Strona opinie.pl referencyjny czysty
5. Strona demando.pl referencyjny czysty
6. Strona badanie opinii referencyjny czysty
7. Strona Reaktor opinii referencyjny czysty
8. Strona StudentsWatch referencyjny czysty
9. Strona Toluna referencyjny czysty
10. Strona Answeo czysty
11. Strona Zymetria czysty
12. Strona Klub Kantar czysty
13. Strona LifePoints czysty
14. Strona Myiyo referencyjny czysty
15. Strona Poznaj.to referencyjny czysty

Jeżeli nie chcesz się zarejestrować z moich linków to czyste linki masz obok referencyjnych, ale proszę Cię jeszcze raz żebyś zrobił to jednak z moich linków :)
#ankiety #zarabianie #zarabianiewinternecie #pieniadze
sledzmnie - Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w ...

źródło: comment_Xv89h0SxFO0WP3XMTFgxqpASTUVimQRF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Nie mnie oceniać, zawsze możesz sobie poklikać dodatkowo po pracy i jesteś 200 zł do przodu z wypłatą. Btw 11 lat to ja miałem 13 lat temu xd a 200 zł x 12 miesięcy = 2400 zł sam oceń
  • Odpowiedz