Wpis z mikrobloga

DO WSZYSTKICH METALOWCÓW OKRADZIONYCH PRZEZ ORGANIZATORA !!!!!! #eventim #rammstein
Proszę udostępniać !!

Drogi #eventim w wszelkich informatorach, na plakatach widniejecie jako organizator koncertu zatem zwracam się do Was.

Powinniście nabierać doświadczenia organizując dożynki dla maksymalnie 100 osób, a nie zabierać się za tak poważne przedsięwzięcie jakim jest organizacja koncertu Rammstein na stadionie śląskim w Chorzowie.
Jeżeli macie na względzie budowanie silnej marki, szanowanie swoich klientów, ich czasu i pieniędzy z tego miejsca proszę o udzielenie rzetelnej odpowiedzi na poniższe kwestię:

1. Jakim cudem chcieliście obsłużyć "x" tysięcy osób stojących w kolejce po odbiór wcześniej zakupionego biletu ? Kolejka do toalet mobilnych TOI TOI postępowała szybciej.
Kolejka od godziny 18:00 do 21:00 nie ruszyła się ani trochę, dosłownie stała w miejscu. Przez ten czas zostało obsłużonych 2 może 3 fanów przez 1 osobę z Waszej obsługi. Dostępny był tylko 1 kontener z zaledwie 5 osobami z obsługi. Każda z tych osób miała jednak jakieś inne ważniejsze obowiązki lub nie wiedziała jak szybko rozwiązać aktualne kwestie przez co finalnie cały tłum był obsługiwany przez 1 osobę !!! Nadal nie dowierzam !
Człowiek, który zarządzał tym bałaganem na moje prośby o rozmowę i wyjaśnienia sytuacji chował się za szafkę w swoim biurze - gratuluje doboru kompetentnych pracowników. Możecie przyjąć linię obrony stanowiącą o tym by stawić się wcześniej po odbiór biletu, tak też większość uczyniła stawiając się 4 godz przed koncertem.
Od okienka z biletem odchodziłem o 21:00 akurat, gdy Rammstein zaczynał swój występ, jednak gdyby nie moja przebiegłość to koncertu słuchał bym przed stadionem. W kolejce pozostawało jeszcze z całą pewnością ponad pół tysiąca osób, które na pewno nie zdążyły na koncert, za który zapłacili często jadąc z drugiego końca Polski lub z zagranicy. 2 osoby anglojęzyczne nie zostały obsłużone, wysłane do innej kolejki (bariera językowa)

2. Nikt nie zweryfikował czy moje dane osobowe są przypisane do mojego biletu, ani podczas odbioru biletu, ani podczas wejścia na stadion więc po co ta cała "szopka" z personalizacją nie spotykana nigdzie indziej ? Co więcej gdy udało mi się dotrzeć do naszego sektora okazało się, że miejsca są zajęte przez innych fanów.
Wspomniane osoby okazały mi swój bilet i miały przydzielone dokładnie te same miejsca, które ja zakupiłem pierwotnie. Rozumiem, że sprzedawaliście bilet podwójnie na jedno miejsce czasami żeby zarobić więcej ? :) Przez Wasz wątpliwy profesjonalizm po 3-4 godzinach stania w niepostępującej kolejce kolejne 20 minut poświęciłem na szukanie wolnych miejsc na stadionie.

3. Kolejki do pozostałych punktów obsługi klienta również postępowały w tragicznie wolny sposób, one raczej stały w miejscu, aniżeli postępowały.
Organizacja na najniższym możliwym poziomie, zero szacunku do klienta, jego czasu i wydanych pieniędzy. Brak jakiejkolwiek informacji. Biedne Panie z obsługi musiały przyjąć cały ciężar Waszej niekompetentności na siebie i jedynie ich mi z tego miejsca najbardziej żal bo ludzie właśnie na nich wyładowywali swoją frustrację i niedowierzanie (emocję brały w górę)

Drodzy monopoliści zacznijcie proszę uczyć się od lepszych od siebie na rynku w Polsce i zagranicą. Jestem stałym bywalcem na koncertach w całej EU w tym Polsce co daje mi wspaniałą skalę porównawczą.

Załączam, krótki film ukazujący sytuację na niespełna 15 min przed koncertem !

Z tego miejsca zapraszam wszystkie osoby, które podobnie jak jak czują się oszukane, obsłużone poniżej najniższego standardu o kontakt w wiadomości prywatnej celem utworzenia wspólnej grupy i rozważenia ZŁOŻENIA POZWU ZBIOROWEGO.

Logistycznie oraz organizacyjnie totalne dno i wstyd !
#eventim #rammstein
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateusznoszkowicz565:

Nikt nie zweryfikował czy moje dane osobowe są przypisane do mojego biletu, ani podczas odbioru biletu, ani podczas wejścia na stadion więc po co ta cała "szopka" z personalizacją nie spotykana nigdzie indziej ?


Przy bramie, którą wchodziliśmy wszyscy mieli sprawdzane dowody osobiste razem z biletem. Każdy bilet był też skanowany do systemu. Może w sytuacji podbramkowej zrezygnowali z tej procedury.

My akurat bilety kupiliśmy w pierwszym dniu sprzedaży
  • Odpowiedz
@mateusznoszkowicz565: @Zuler: Livenation organizował koncert, ale bilety wystawiał, sprzedawał i obsługiwał Eventim więc tu jak najbardziej słuszna adresowanie (przynajmniej części) zażaleń. W tym na pewno te o podwójne bilety.
Jeśli chodzi o sprawdzianie dokumentu tożsamości, to chodziło o ukrócenie konikowania – cel szczytny, a realizacja… masz lepszy pomysł?
Na początku sprawdzali te dokumenty, jeszcze o dziewiętnastej miałem weryfikowane nazwisko na bilecie. Gdy okazało się, że musiałbym zostawić plecak w depozycie cofnąłem się do samochodu – i gdy wchodziłem o 20:30, to już tylko pospieszałali i nie było mowy o sprawdzaniu dokumentów.
Co do tych kolejek – nie wiem po co w ogóle rozdzielali Punkt Obsługi klienta od punktu wydawania biletów, byłoby to dużo sensowniejsze gdyby zrobili jedno duże stanowisko.

Co do samego koncertu - pewnie tu raczej zasługa samej kapeli, ale podobał mi się brak podziału płyty na jakieś popieprzone Silver Circle, Premium Circle, Golden Rain Kurła Circle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dość słaby z kolei był "bar" z napojami - mimo że obsługa się uwijała
  • Odpowiedz
@enron: przecież AKS to tam miał wczoraj mały woodstock + utarg pewnie zrobili rekordowy :D


@izka715: i naprawdę stanęli na wysokości zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, byłem pod wrażeniem czystości toalet - choć nic nie przebije tych pań strzelających hotdogami niczym z karabinu maszynowego ( ͡ ͜ʖ ͡)

A ja sobie bazę zrobiłem na Tysiąclecia i spokojnie zjadłem
  • Odpowiedz
@mateusznoszkowicz565: dodam nastepny punkt

Wody, k**wa wodyyyyyy, jak można żydzić na ludzkim pragnienu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@tygrysekk: no normalnie, jak wszędzie gdzie nie wolno brać napojów, ceny szybują w kosmos. 7 zł za pół litra wody to i tak luz był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusznoszkowicz565: To tera ci coś wyjaśnię tak dla twojej wiadomości mianowicie: bramki przez które wszyscy byli wpuszczani zostały otwarte o 17 ale każdy kto posiadał bilet na płytę o godzinie 19 mógł wejść dosłownie każdym wejściem no ale jak ludzie jak to bydło, toalety typu Toi-Toi były w przynajmniej 3 lokalizacjach a skoro miałeś miejsca siedzące to również mogłeś skorzystać z toalety w budynku stadionu których jest z 11. Aaa
  • Odpowiedz