Wpis z mikrobloga

Mirasy, zbliża mi się wesele siostry, więc trzeba dobrego zarzucić. Wstępnie wytypowałem i obwąchalem kilka pozycji:
-TF Noir
-Fahrenheit
-Versace Eros
-Amouage Reflection Man
I teraz przydały by się jakieś testy.

Czy jakieś dobre dusze, a najlepiej jedna mogła by mi rozlać po 5-10ml każdego i wysłać? Cena do ustalenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możecie też polecić coś fajnego dla siostry. Chyba jedyny warunek, żeby nie były zbyt słodkie(Eros jej się bardzo podoba) i tak do 250 pln.
#perfumy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konto_dla_trybu_nocnego: zobacz jaka pogoda będzie bo np farenchajtem będziesz ludzi męczył. Zarzuc coś lekkiego ale z delikatnym sznytem koszulowym. Prada lhomme lub Amber. Ewentualnie jak temperatura będzie wysoka to świetnie będzie działać allure blanche. Cytrus i lekka słodycz. Moschino uomo też się sprawdzi. Albo nawet wetiver jakiś Tf Vetiver edt np.
@wonsz_zabujca: Prada l’homme przestanie na nim pachnieć już na ślubie. Latem wieczorem można użyć mocniejszych perfum. Spójrzmy chociaż na Arabów którzy praktycznie nie używają lekkich zapachów a pogoda tak jest cały rok jak u nas w lipcu. Ja się latem psikam mocnymi perfumami pod koszule i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się męczyć ludzi. Różowa już by mi to na pewno powiedziała bo ma wrażliwy węch @konto_dla_trybu_nocnego: Wg mnie powinieneś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alvaro1989: nie chodziło mi o moc. Tylko o składniki. Ja unikam wyrazistych składników Oud kadzidła skóra itp na lato. Araby to wariaty niczym polskie karyny z lancome w komunikacji miejskiej przy 35 stopniach