Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: Nie chodzi o to, że każda muzyka musi być z przekazem i ultra skomplikowana z tempem 7/8 i synkopą. Potańczyć można do.wyzej rzeczonych hiszpańskich hitów, rnb, wszelkich odmian housu, global bassu, no masa tego jest. Disco polo po prostu brzmi jak parodia muzyki. W każdym gatunku jestem w stanie wskazać przynajmniej jeden kawałek, który mi się w miarę spodoba - w disco polo ni cholery.
  • Odpowiedz
Pamiętam piękne czasy, jak disco polo już było w stanie agonii, nie pamiętam dokładnie ale ok 2005-2010?może 2012? Absolutnie wtedy wypadło z obiegu, ale niestety ten trup ożył.
@tomislawniepelka: elektroniczna muzyka, klubowa muzyka , techno, house, electro-house, trance i tak dalej i tak dalej. Nie ma tam też raczej mowy o zamulaniu. Nawet muzyka dance, bo nie wiem czy taka jeszcze powstaje jest spoko.
@Ld93: dokładnie tak, jako
  • Odpowiedz
a przy jakiej muzyce chcielibyscie sobie potanczyc z dziewczynami? przy thrash metalu? czy jazzie? a moze rocku i innych dzemach? a zapomnialem, jak wygladaja imprezy osob krytykujacych disco polo - siedzenie i zamulanie. a zobaczcie sobie piosenki hiszpanskie - sa dokladnie o tym samym: "o jest piatek, ide na impreze, napije sie z kolegami i potancze z dziewczynami w klubie, o poznalem jakas, bardzo mi sie spodobala, przetanczylismy cala noc.


@tomislawniepelka
  • Odpowiedz
@wespazjan

niby nic się nie stanie, ale z drugiej strony jest tyle zajebistych tanecznych utworów z muzyki rozrywkowej (chociazby jakiś Bruno Mars, Jackson, ABBA etc.) że naprawdę jestem pełen. podziwu że ludziom chce się ten syf słuchać.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka

no tak przecież tak wygląda rzeczywistość - albo discopolo albo trasy metal

powiem ci przy jakiej- Wygoogluj sobie mowtown- te kawałki często puszczają na weselach za granicach- taneczne kawałki które wszyscy lubią, a jednocześnie takie przy których ludzie z IQ>100 nie umierają z żenady
  • Odpowiedz