Wpis z mikrobloga

#p0lka kontra iranki

Różnicę widać jak na dłoni drodzy państwo. Sześć przesunięć i już cztery pary, a widzę, że mam jeszcze 11 polubień, z czego pewnie połowa jest z tamtego regionu. W #bumble oprócz sparowania to kobieta musi do ciebie napisać pierwsza, bo inaczej para jest usuwana po 24h. Polskie księżniczki dają polubienia, ale żadko, która rozpoczyna konwersacje. Tymczasem iranki wprost przeciwnie, nie boją się podjąć inicjatywy. Widać, że są otwarte i chcą poznawać inne kultury, a nierzadko są bardzo dobrze wykształcone i urodziwe.
#tinder #badoo
H.....n - #p0lka kontra iranki

Różnicę widać jak na dłoni drodzy państwo. Sześć pr...

źródło: comment_MNHI04wawcXo1DYwNnUyxTf2lJEw8bSh.jpg

Pobierz
  • 11
@Feldorsz: Jednak tutaj jest większy przeskok. Różni nas wszystko, religia, kultura, rodzina jezyków, historia, klimat. Dodatkowo iran jest demonizowany przez największe zachodnie siły. Wiesz pisało do mnie parę Hiszpanek studiujących lub pracujących w PL i szczerze każda z nich była bazylem stanowczo poniżej słowiańskiej przeciętnej, także olałem z automatu. Polacy nawet nie wypadają tak słabo na tle niektórych dużo bogatszych zachodnich państwa. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Dla #p0lka obcokrajowiec
@Herron: "Obcokrajowiec jest postrzegany jako wór z kasą" ten argument może byłby aktualny 30-40 lat temu, współcześnie jak pewnie zauważyłeś nastąpiła masowa emancypacja, kobiety zajmują lepsze stanowiska i podejmują się prac, które wcześniej były domeną męską i to jest zjawisko poparte badaniami socjologicznymi. Przekłada się to również na relacje, większa otwartość, chęć do eksperymentowania, mniejszy strach przed słabą komunikacją itd. Zresztą kobiety mają skille interpersonalne na wyższym poziomie i kiedy przyjeżdżają