Wpis z mikrobloga

@retroarcadebox: A tak trochę poważniej. Na początku wspominasz swoich bliskich z którymi współdzieliłeś komputer i sobie graliście, i nie rozumiałeś czym się tak podniecają. Czyli gra nie w Twoim typie ;).
Dalej mamy czepianie się tego że za dużo jednostek. 9 zamków i po 7 jednostek, plus trochę neutralnych to za dużo jak na grę strategiczno-taktyczną? A co jeśli by były 3, albo 5? Za dużo, a może za mało? Gdzie
@99942Apophis: Zostałem zaproszony do projektu, który polegał na tym by opowiedzieć o grze, która jest hitem a nam nie podeszła. Taka jest konwencja. Mi nie podeszli herosi, innym Mortal. Dzięki, że obejrzałeś zanim wylałeś pomyje. Sznuję i pozdrawiam
@retroarcadebox: Nie no, ja nie wylewam wiadra szamba, po prostu uważam, że niektóre twierdzenia są trochę nielogiczne, a to tylko mój pogląd. Wiesz, mi nie podchodzi np seria Uncharted, nie lubię Halo, czy innych popularnych gier, ale nie uważam je za crapa, bo taki jest trochę wydźwięk materiału :). Są to po prostu gry nie dla mnie. Pozdrawiam.
@retroarcadebox: Problem w tym, że ty nawet nie potrafisz wymienić wad danej gry. H3 ma pełno wad i głupich rozwiązań, ale ty nawet nie potrafisz wymienić jednej. Nie powinieneś brać się za 'recenzje' (czy czym to tam jest), bo zwyczajnie sobie z tym nie radzisz, poza tym praktycznie nie grałeś w grę, którą omawiasz i jesteś uprzedzony do samej konwencji. Ogółem straszna żenada.
@retroarcadebox: bardzo subiektywne podejście, ciężko to nazwać dowodem na #!$%@?ść trójki, jeśli podjesz takie argumenty jak "nie lubię strategii turowych" albo "nie lubię prerenderowanej szaty graficznej" (aczkolwiek mogę się zgodzić, że dwójka była ładniejsza) xD Trójka, mimo że ją uwielbiam, posiada mnóstwo rzeczy, do których można się przyczepić, przede wszystkim w braku balansu w gameplayu (choć i to jest sukcesywnie naprawiane przez fanów), ale sugerowanie, że gra jest słaba, bo nie