Wpis z mikrobloga

Jako prawakowi jest mi wstyd...
Byście się zdziwili, ilu ludzi LGBT prowadzi firmy, w których robicie zakupy.Ludzie,trochę lodu na głowę. Można czuć obrzydzenie do CZYNU homoseksualnego,ale ludzi należy SZANOWAĆ.Popierając takie naklejki plujecie na wiarę ewentualnie logikę.
Do tego bojkot BP bo nie chce takich naklejek u siebie... No i słusznie.
Inne numery puści, tego z naklejką nie.
Zamiast szukać i pielęgnować to co nas łączy, to ciągle znajdujemy coś, co nas dzieli.
Tylko wojna potrafiła nas zjednoczyć, a jej chyba nikt nie chce, bez względu na poglądy.
PS: Nazywanie mnie homofobem to robienie kurtyzany z logiki. Mam wielu znajomych z LGBT, wiedzą jaki mam stosunek do stosunku homoseksualnego i jakoś potrafią ze mną żyć.
Oni mnie nazywają nazikatolem, ja ich pedałami i penisosceptyczkami... taka sytuacja.
Mamy inny światopogląd ale szanujemy się. Światopogląd to nie wszystko.

#skrajnaprawica #bekazprawakow #lgbt #gazetapolska
Pobierz Pshemeck - Jako prawakowi jest mi wstyd...
Byście się zdziwili, ilu ludzi LGBT prowa...
źródło: comment_b0yMNY6fQWd3K8q1p4M84RI60PfAXujG.jpg
  • 23
@Pshemeck: No ale wiesz ze od tego jest prawo nie ty? Ja sobie mogę ją wywiesic w swoim sklepie. Ci nic do tego, w sumie nikomu. Skandal by był jak bym miał naklejkę na drzwiach, jakiś gej by wszedł do mojego sklepu poprosił o coś a ja mu powiem nie bo lgbt jesteś...

Ty to rozumiesz tak, a ja rozumie to tak że sprzedam mu wszystko, podziękuję i będę życzył miłego
@Pshemeck: wszystko się zgadza tylko niech na siłę nie narzucają nam swojego swiato poglądu typu malowanie pasów na drodze wlepki w tramwaju itd etc każdy ma prawo żyć jak chce niech tylko nie zmusza innych do swojego światopoglądu
@skizo: Wywieś taką flagę, śmiało. Zobaczysz jak działa prawo. proponuję jedną z trzech "Strefa wolna od Żydów" "Strefa wolna od czarnych" lub "Strefa wolna od Katolików".
@Mirekzkolega: Czy jak widzisz reklamę vege to zmienia się Twoje życie? Czy jak widzisz naklejkę LGBT to stajesz się homo lub jakkolwiek sensownie wpływa to na Twoje życie? Ja to zlewam ciepłym moczem bo mam to w dupie.
@skizo: Na koniec jeszcze coś dodam. Pewnie nie pamiętasz, ale mój ojciec, zaciekły prawicowiec pamięta takie obrazki. W naszym kraju naklejki "strefa nie dla" lub "strefa tylko dla" kojarzy się tylko z tym. Mamy swoje poglądy, mamy swoją wiarę, mamy coś co nas obrzydza, ale nigdy nie dajmy się sprowadzić do poziomu, na którym byli oprawcy, którzy chcieli nas wszystkich wymordować. Ja nie będę naskakiwał, ja będę ubolewał. Mam nadzieję, że
Pobierz Pshemeck - @skizo: Na koniec jeszcze coś dodam. Pewnie nie pamiętasz, ale mój ojciec,...
źródło: comment_pM2sywY6KN2EkTdCR8anWXI2xYeKu2rE.jpg
@Pshemeck: Miło widzieć głos rozsądku. Pierwsze z czym takie 'strefy wolne od...' powinny się kojarzyć, to właśnie te wagony. Widać ani prawa, ani lewa strona z lat '40 jeszcze nie wyszła psychicznie i powielają schematy.

Skoro oni mogą chodzić i głosić swoje poglądy na paradach czego ja swoich nie mogę głosić?


@skizo: Jedni i drudzy siebie warci.
takitamktos - @Pshemeck: Miło widzieć głos rozsądku. Pierwsze z czym takie 'strefy wo...