Wpis z mikrobloga

@musztarda_francuska xD
Może nie aż tak, ale też mam coś podobnego po wielu rzeczach
Nie są to chyba imo zatkane uszy, po prostu ciśnienie krwi skacze, co najmniej u mnie zauważyłem te zależność, bo nerwica i natretnie sprawdzam puls w telefonie xD
@aefgagrRGH: bez sensu odpowiedź
@styropiann: po jednej XDDDD i do tego tylko na początku bo mi kolega przetłumaczył, że niby każdy tak ma, oczywiście kłamał żebym się nie schizowała ale za drugim razem jak bralam to mialam to samo
@WiFoN_xD: ale czułeś ze masz zatkane uszy? Jak w windzie troche ale serio słyszałam siebie jak robot i to do tego psychodela jak ch uj XD
@musztarda_francuska no coś w tym rodzaju
Hmm, a nie brałaś zbyt mocnej? Jak chcesz się bawić z emka, to kup kryształ emeczki bożej i bierz dokładnie tyle ile dla ciebie wskazane jest, bo emeczka boża jest boża jak się ją bierze w odpowiedni sposób, inaczej to może figle sprawiać i niefajnie wtedy
@WiFoN_xD: no w sumie podobno ta piksa była dosyć mocna, poskładało mnie trochę ale po mnie akurat było najmniej widać z całego towarzystwa XDDD mnie po prostu uszy zatkalo na poczatku a potem jak juz przestalam o tym myslec bo mi wmowiono że to normalne to jakos przeszlo samo. Moze cisnienie ale troche sie wystraszyłam ze wylewu dostane albo udaru jakiegos
@musztarda_francuska no panika też, u mnie to z paniki może wszystko wyjść, niekoniecznie coś co jest naprawdę xD tak to już bywa
Musisz się nauczyć, że przecież to #!$%@? i puści niebawem
No ale emeczke to szanuj i ona cb uszanuje, benc
Nie częściej niż raz na 2 msc, 2 msc to absolutne minimum, ale jak będzie 3 to o wiele lepiej na tym wyjdziesz
No i przelicznik masy ciała na emeczke
@musztarda_francuska: w sumie pytam ile mg miała piksa, bo może to było dla ciebie za dużo po prostu. ja nigdy nie miałam czegoś takiego, po prostu podnosiło mi się ciśnienie, więc może twój organizm właśnie w ten sposób reaguje na coś takiego.