Wpis z mikrobloga

#drukarki
W drukarce #hp którą posiadam jest jakas ochrona przed zamiennikami. Pokazuje sie ostrzezenie, że nie wykrywa oryginalnych pojemników. Nie pamietam tez czy nie musiałem jej rejestrowac online.
HP nie chcę to jakies dziadostwo. Muszę czasami cos dwa razy drukowac bo zapierwszym razem nie wydrukuje dokładnie. Jakiies przerwy w tekscie, czy brak jednego z kolorów. Co chwila ostrzezenie z tymi tuszami. Jak skonczy mi sie tusz do leci do smietnika.
Czy drukarki innych firm, też wyswietlają takie ostrzezenia? #epson, Brother, Canon.
Potrzebna mi jakaś prosta drukarka do 300 zł bez zadnych ostrzezen, bez zadnej rejestracji. Potrzebuję drukowac dzieciom materiały do szkoły i sobie podstawowe dokumenty przy prowadzenie #jdg.
Kupuję, instaluję, wkładam zamienniki za 60-80 zł. I poprostu drukuję. Coś prostego.
  • 3
@madridista1400: No niestety, HP nie jest zbyt tolerancyjnym sprzętem, jeśli chodzi o zamienniki.
Proponuję:
Canon Pixma MG5750 - mieści się w Twoim budżecie, świetnie drukuje zdjęcia, posiada skaner, WiFi i tanią eksploatację,

Epson WorkForce WF-2750DWF (więcej niż 300 zł, ale z duplexem, skanerem i WiFi - pełen wypas. W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego ;)

Tylko pamiętaj, że te modele nie mają automatycznego systemu czyszczenia, więc drukuj regularnie. Pozdrawiam!
-