Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Też tak macie, że w robocie trzymacie się tylko z ziomkami? Ja na różowe mam totalnie #!$%@?. W sumie na przestrzeni lat, we wszystkich pracach miałem może z 2-3 znajome (dobre dupy były i wyjątkowo kumate xD). Prawdę mówiąc unikam różowych w kwestiach towarzyskich. Nic nie wnoszą do znajomości poza cipą, a wolę poświęcić czas na swoje dobre mordki. Zawsze trzymałem się raczej z kameralną grupką zaufanych ludzi, oczywiście facetów, laski tylko wszystko psują. Nie ma nic lepszego niż ekipa, z którą możesz iść na kreatywne spożywanie weedu, ustawić się na gierki i % na konsoli, wyjazd wakacyjny, w razie czego do bitki każdy staje za drugiego, bez podjazdu. Mimo tego, że kobiety mają o wiele łatwiej w życiu, nigdy nie oddałbym tego, że urodziłem się facetem. Jesteśmy od nich lepsi i taka jest prawda, choć w czasach wszechobecnej poprawności takie stwierdzenie jest ohh jennyyyy straszne. Gdybym miał wybrać seks z płodną Julka, a blanty, bro i całonocną Fifę czy UFC z ziomkami to chyba nie muszę mówić gdzie lece xD @Mescuda Ty co byś wybrał?

#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic nie wnoszą do znajomości poza cipą, a wolę poświęcić czas na swoje dobre mordki.


@Riczler: A ja odwrotnie. Faceci potrafią pier....ć tylko o meczach i walić alko. W większości prostacy. Z koleżankami mogę fajnie i normalnie pogadać, połazić po mieście, pójść na zakupy.
#falszywyrozowypasek here
  • Odpowiedz