Wpis z mikrobloga

Moja różowa ma corolle e12 z silnikiem 1.4. Auto miało być jako drugie zapasowe w rodzinie ale okazało się żę używane jest prawie codziennie. Dodatkowo różowa będzie musiała niedługo dużo więcej dojeżdżać więc zapadała decyzja o założeniu #lpg
To będzie moja pierwsza styczność z hybrydami, czy ktoś może doradzić jaką instalacje założyć? Na co zwrócić uwagę?
W jakich pieniądzach można założyć coś rozsądnego?
#samochody #toyota #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na co zwrócić uwagę?


@mlaskacz: żeby gazownik potrafił i chciał coś dostroić przy nowej instalacji, najlepiej w ruchu, a nie powiedział "nic nie trzeba, to się automatycznie robi", jeb autokalibracja i następny proszę. No i wypadałoby żeby zdjął kolektor przed wierceniem, ale nie wiem czy ci się uda tego przypilnować, pewnie będziesz musiał wierzyć na słowo.
  • Odpowiedz
@mlaskacz: Z tego co czytam w Mielcu jest bardzo polecany zakład, konkretnie tutaj, na tej mapce raczej powinny być same pewne warsztaty, więc osobiście bym wolał się przejechać i postawić w którymś z nich auto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlaskacz: w zeszlym roku sprzedalem taka e12 z lpg, bo powiekszyla mi sie rodzina. Jezdzilbym dalej ale byla 3 drzwiowa i bez klimy. Zalozylem lpg jak miala 144tys km przejechane i zrobilem na gazie w 4 lata ok 80tys km. Cala Instalacja Lpg-tech i wtryskiwacze Dragon. Jakies problemy? 0 nic sie nie zepsulo. Po ok 60tys sprawdzilem luzy zaworowe i byly jak fabryczne. Nie zastanawiac sie i zakladac.
  • Odpowiedz