Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#play #internet #internetmobilny #telefony

Jak powszechnie wiadomo, promocja Play dotyczącą Youtube okazała się praktycznie niemożliwa do korzystania. Ale wiecie co? Miałem gdzieś schowana kartę sim Play Odnowa. Nic na niej nie miałem - 0 kasy, 0 internetu. Włożyłem kartę do telefonu(mam dual sim), odpaliłem promocje, i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na nic nie patrzę, nic nie muszę wyłączać, tylko przełączę internet na drugą kartę SIM i mam youtube do woli, kosztem niemożliwego w tym czasie przeglądania internetu ( )
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matibu06: Tylko po co komu YouTube za darmo jak cały internet jest za darmo. Wystarczy raz wbić 1GB kodem z coca coli i a potem w Play 24 można w nieskończoność włączać ten pakiet za darmo. Mają jakiś błąd i pakiet można uruchamiać bez ograniczeń. A że włącza się w mniej niż minute to można nabić nawet kilkaset GB. Mi się nie chciało, ale w weekend koło 40GB ściągnąłem.
  • Odpowiedz
@matibu06: To jest rewelacyjne. Nie wiem na jak długo te gigabajty są, może tylko na miesiąc ale dla mnie to idealnie. No i trochę upierdliwy że trzeba włączać po 1GB ale skoro za darmo... :D
  • Odpowiedz
@matibu06: też. Wyciąg z reg:
Opakowania produktów objętych promocją posiadają informację o akcji promocyjnej. Dodatkowo każde opakowanie promocyjne zawiera dwunastoznakowy kod literowo-cyfrowy, znajdujący się na wewnętrznej stronie zawleczki lub pod etykietą.Promocja obejmuje następujące produkty:
Puszka 0,2L: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Fanta Orange, Sprite
Puszka 0,33L: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Fanta Orange, Sprite
Butelka 0,5L: Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Peach, Fanta Orange
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyapollo: akurat się złożyło że jadę na miasto to wezmę ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i sprawdzę, jeszcze jedno pytanie: aktywowałeś to w aplikacji mobilnej czy przez przeglądarkę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodyapollo: właśnie miałem o to pytać. Odpalę sobie ten 1GB przez tą stronę, i potem pojawi mi się w play24 ten pakiet? I go będę mógł aktywować wielorazowo? Dobrze rozumiem?
  • Odpowiedz
@matibu06: Dokładnie tak powinno być. Wbijasz kod na stronie coca coli, czekasz aż się aktywuje 1gb. A potem (nie powiem ci jak szybko, bo ja się dowiedziałem po dniu czy dwóch) powinieneś moc aktywować ten 1gb w apce. Zwykle musisz dostać dwa smsy od play o aktywacji i już możesz odebrać od nowa (trzeba zmienić zakładkę w apce albo po prostu zamknąć i odpalić od nowa)
  • Odpowiedz