Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Witam. Chciałbym to napisać do wszystkich ludzi którzy nie rozumieją idei marszy odbywających się w Polsce. Zachodzi bowiem błędne założenie, iż to marsze są powodem agresji ze strony skrajnej prawicy.

Nie, nie są one przyczyną agresji , ale skutkiem wieloletniej dyskryminacji osób LGBT które nie miały nigdy głosu i teraz dzięki internetowi, mediom społecznościowym mogły podzielić się swoimi problemami z innymi podobnymi ludźmi i w końcu wyjść na ulice w formie Marszu Równości.

Kiedyś takim ludziom szybko zamykano usta i zastraszano, teraz kiedy są oni bardziej otwarci to i opozycja stała się bardziej agresywna i zdesperowana, niestety na niekorzyść społeczności LGBT, bo pod milcząca zgodą obecnego rządu.

Jednakże wieże, że wielu ludzi którzy "nie stoją po żadnej stronie barykady" zauważą że jedna barykada to otwarta furtka z napisem "Zapraszamy" a druga to kamienny mur z żelaznymi wrotami z zakazem wejścia. Tyle w temacie dziękuje.

#lgbt #neuropa #4konsewy #marszrownosci #przemyslenia #
Pobierz T.....t - Witam. Chciałbym to napisać do wszystkich ludzi którzy nie rozumieją idei m...
źródło: comment_YTG8OO2txxGoK7qvTG2JTBiIrohuklFz.jpg
  • 39
@nbhd:

jakie problemy w normalnym życiu mają osoby homoseksualne których nie doświadczają osoby heteroseksualne?


te, które znajdziesz poniżej. Lista to przykłady nierównego traktowania przez polskie prawodawstwo osób hetero- i homoseksualnych.

1. Uznanie związków partnerskich osób tej samej płci
2. Prawo do łączenia rodzin
3. Ubezpieczenie zdrowotne partnera
4. Wspólne rozliczenie podatkowe
5. Dziedziczenie ustawowe
6. Odbiór wynagrodzenia za pracę partnera
7. Zaciąganie wspólnego kredytu
8. Prawo do renty bądź emerytury rodzinnej
@bacaa90: ładnie wypunktowane, podatki, kredyty, ubezpieczenia, korespondencja i dziedziczenie powinny być uporządkowane i nie ma co ludziom utrudniać życia ale śmieszne jest twierdzić że para homoseksualna która logicznie nie może wytworzyć swojego dziecka jest dyskryminowana bo nie może adoptować obcych dzieci, zwłaszcza że do dobrego rozwoju psychiki dziecka trzeba matki i ojca a nie matki i matki lub ojca i ojca (cyk https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1877042814048125 pyk http://www.med.or.jp/english/pdf/2003_02/075_079.pdf bęc https://www.researchgate.net/publication/275445503_Parental_Affection_and_Psychological_Control_as_Mediators_Between_Parents'_Depressive_Symptoms_and_Child_Distress)
@TypowyRobert: w jaki sposob ktos moze byc dyskryminowany przez to, ze w lozku spi z drugim facetem? bo tego nie rozumiem. sa uzywane jakies wielie slowa dyskryminacja, marginalizacja, itp. kogo obchodzi to, czy ktos jest gejem czy hetero? gej tak samo jak hetero #!$%@? w robocie 7-15, je, sra, oglada tv. w czym przejawia sie ta dyskryminacja? w jaki sposob taka osoba jest szykanowana? co takiego uczestnik marszu chce udowodnic i
@nbhd: przecież w tych badaniach nie ma nawet słowa na temat par homoseksualnych. Co ma wspólnego z parami homo badanie na temat wpływu na dziecko zachowania rodziców z depresją?
@pkpkpkpk: chyba słabo przejrzałeś te artykuły żeby nie powiedzieć że ich nie przeczytałeś w ogóle, otóż nie ma tam mowy o parach homoseksualnych bo moją tezą było to że psychika dziecka potrzebuje zarówno ojca i matki i po przeczytaniu 1 i 2 byś wiedział dlaczego, 3 pokazuje na przykładzie objawów depresyjnych że dziecko inaczej odbiera je gdy występują u taty a inaczej niż u mamy i mają różny wpływ z czego
@nbhd: No nie możesz stawiać tezy, że do dobrego rozwoju psychiki dziecka trzeba matki i ojca nie badając dzieci wychowujących się bez któregoś z nich. Twoje badania udowadniają tylko, że na psychikę dziecka które ma ojca i matkę wpływa ojciec i matka, niesamowite, dzięki za otwarcie oczu.
Jednakże wieże, że wielu ludzi którzy "nie stoją po żadnej stronie barykady" zauważą że jedna barykada to otwarta furtka z napisem "Zapraszamy" a druga to kamienny mur z żelaznymi wrotami z zakazem wejścia. Tyle w temacie dziękuje.


@TypowyRobert: ja do tej pory nie stałem po stronie żadnej barykady i starałem się być tolerancyjny, tym bardziej że sam mam paru znajomych homoseksualnych. Pisałem już wcześniej jednemu tutaj co wrzucał zdjęcia całujących się