Wpis z mikrobloga

Nie żebym bronił kiboli, ale przyjeżdżacie do najbardziej konserwatywnego miasta Polski z manifestacją przecciwko uciśnionym gejom. Gdzie im dzieje się krzywda? Coś im dolega w zwyczajne dni? Czego oczekiwaliście, że Białystok i kibolka Jagi & ludzie wierzący, przywitają was z otwartymi ramionami, ja będziecie maszerować z orłem na tęczowym tle? Albo Matką Boską w tęczowych barwach? Równie dobrze, idzcie z tymi swoimi paradami do Ankary albo Rijadu i oczekujcie & krzyczcie, że homofobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bialystok #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #zalesie
  • 8
@Fobiczek: Nie było ani jednej matki boskiej czy orła. Ankara nie moja sprawa, ważne że u mnie na podwórku dzieją się takie rzeczy i trzeba to pokazywać.

manifestacją przecciwko uciśnionym gejom. Gdzie im dzieje się krzywda? Coś im dolega w zwyczajne dni?


Albo nie pomyślałeś o tym ani chwili, albo jesteś najzwyczajniej cyniczny - Codziennie trzeba udawać że jest się kimś innym bo inaczej dostanie się #!$%@? w autobusie, to jest
@Piespogrzebany: Nigdzie nie napisałem że tęcza mnie obraża. Widzę Twoje kłamstwo to Ci je wytykam i tyle. Byłeś taki pewny siebie broniąc tych ludzi. Jak nie widziałeś tego jednego to może też wielu innych też nie widziałeś?