Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do ilu gramów #wykopjointclub są tylko zawiasy?
Ile maksymalnie policja może przy mnie znaleźć marihuany, żeby dostać maksymalnie wyrok w zawieszeniu?
#narkotykizawszespoko #prawo #prawokarne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
wszystko zależy czy byłeś karany czy nie. ilość też ma znaczenie, ale jak będziesz się upierał że to twoje i sam wychodowałeś, oraz że to na własny użytek możesz wiele zyskać. Do tego sędzia weźmie pod uwagę czy masz rodzinę, pracę itp itd. mam nadzieję,że pomogłem. Pozdrawiam
PonuryMorderca: U mnie w chacie znaleźli 12 roślin, w sumie 180g suchego i dostałem 2/3 lata zawiasów +rok dozoru i zabrali znaleziony sprzęt i 200zl na poczet dalszych ewentualnych kar. Jak jesteś normalny, a nie patologią i nie masz nasrane w papierach, to może Ci się też uda wyłapać zawiasy. Wszystko zależy od prokuratora, ja akurat trafiłem na dobrego człowieka, który ewidentnie nie chciał mnie uwalić. Powodzenia!

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ZdrowyObywatel: Nie ma jakiejs okreslonej ilości.

Od policji tez nic nie zależy, oni mają cie tylko schwytać i dostarczyć na dołek.
Później prokurator i sąd oni niejako decyduja co dalej z tobą.

W każdym bądz razie nie są to jakies pojedyńcze ilości typu 5-10g. - o których możesz powiedziec ze to dla ciebie - z 1kg juz było by gorzej.

Byłem kiedyś na dołku z typem którego zawinęli z jakaś ilością
@jj86: no tak ale mi tu chodzi o ilość...jak jest zbyt duża to lepiej iść w zaparte że nie handlujesz tylko hodujesz dla samego siebie bo jesteś narkomanem. Tak można uzyskać zawiasy, grzywnę i przez rok testy xd
@intruz: to idziesz w zaparte ze masz to dla siebie i tyle kupiłeś od lysego na miescie i nic wiecej nie gadasz. Prawo to ciekawa sprawa nie liczy sie ro co wiesz tylko to co mozesz udowodnić. Jako osoba podejrzana czy jak wolisz juz idąc dalej oskarżony masz prawo sie bronić. A jak sie bronisz to mozesz kłamać zmyślać jak wolisz o krzywoprzysiestwo cie nie oskarża bo prawdomówność sie tyczy świadka