Wpis z mikrobloga

@konanwieprzowinca: wy serio śmiejecie się z gościa który walczy w ringu i ma nawet jakieś sukcesy? A co wy takiego w życiu osiągnęliście? Cały wykop zasrany memami bo bokser dostał lanie. Czy możecie być bardziej żałośni?
  • Odpowiedz
@johntucker: śmieje się z niego dlatego ze ten człowiek nie wie co to szacunek do przeciwnika. Nigdy nie widziałem by komuś go okazał, zawsze rzuca słowa na wiatr, robi z siebie nieśmiertelnego i ring go sprowadza na ziemie. Ale wniosków nigdy nie wyciągnie. Jest to typowy przykład polskiej patologii który otworzył sobie drogę do kariery i nie potrafi tego dobrze i z głowa wykorzystać. Dlatego przez jego sposób życia nigdy
  • Odpowiedz
@konanwieprzowinca: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @ArturSzpilka, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten człowiek przeżywał - nie miał
  • Odpowiedz