Wpis z mikrobloga

@bialysep: Jeżeli widzisz w sytuacji przedstawionej na zdjęciu sytuację romantyczną to niestety świadczy to o tym że masz zaburzone postrzeganie relacji między płciami.

Albo ojciec nie nosił Cię na barana, a jeżeli to robił, to w taki sposób, że Ci współczuję.
  • Odpowiedz
Albo ojciec nie nosił Cię na barana, a jeżeli to robił, to w taki sposób, że Ci współczuję.


@Cantrustme: Mój ojciec nosił mnie na barana bo byłem jego dzieckiem i mnie kochał jako swoje dziecko. Czyli przyznajesz że wśród tych Panów również musi być uczucie, a to raczej nie są ojciec z synem.
  • Odpowiedz
@bialysep: @przybory_ucznia:

Czyli przyznajesz że wśród tych Panów również musi być uczucie, a to raczej nie są ojciec z synem.


Obawiam się, że nie znasz tych uczuć, jakie są pomiędzy nimi, bo nigdy ich nie doświadczyłeś a zamiast tego przypisujesz im uczucia romantyczne.

Oprócz tego potwierdzasz moją tezę, że homoseksualiści kwestionują męskość normalnych mężczyzn i pragną przypisywać im swoje cechy.
  • Odpowiedz
@Cantrustme: Ale ja nie jestem homoseksualistą. Kiedy widzę mężczyznę niosącego innego mężczyznę na barana, mam skojarzenie z chłopakiem niosącym swoją dziewczynę na barana. Na barana nie niesie się obcych ludzi którzy są tobie obojętni. Może kiedyś kogoś pokochasz, albo ktoś pokocha ciebie i to zrozumiesz. Podrawiam.
  • Odpowiedz
To Ty widziałeś sytuację romantyczną tam gdzie jej nie ma.


@Cantrustme: No właśnie bo wystarczyło, że powiedzieli "no homo". Gdyby to byli chłopak i dziewczyna byłoby to romantyczne.
  • Odpowiedz