Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zygmuntelloo: tym komentarzem tylko potwierdziłeś to co napisałem. Może kiedyś zmądrzejesz, ale to już Twoje zmartwienie. Nie życzę Ci, żeby Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich to spotkało, ale mam nadzieję, że życie jednak nauczy Cię kiedyś pokory.
P. S. Za późno.
  • Odpowiedz
@alteron: i fajnie szanuje ze nie dałes sie tej suce zwanej życiem ale jak widać nie da sie przetłumaczyć ze śmierć była jest i bedzie najbliższą sferą naszego zycia i lepiej to zaakceptowac a nie zesrać sie na widok mema o chorobie.
  • Odpowiedz
@Zygmuntelloo: Przychodzi facet do lekarza z teczką wyników badań.
Lekarz przegląda, przegląda, przegląda i w końcu mówi:
- Mam dla pana dwie wiadomości dobra i złą.
Na co pacjent:
- To ja tę zła najpierw poproszę.
- Ma pan raka...
- Ooch!... A ta dobra?
- Rozejdzie się po kościach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zygmuntelloo: Zwyczajnie zignoruj. To oczywiste, że ludzie, którzy sami są emocjonalnie związani z jakimś tematem będą na niego reagować... emocjonalnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Podejrzewam, że kolega @Mega_Smieszek w jakiś sposób cierpiał bądź cierpi z powodu nowotworu (bezpośrednio on lub ktoś mu bliski) i dlatego też o wiele bardziej drażnią go takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kraglapyrka: po pół roku w hospicjum dla dzieci na pewno zmieniłby mu się punkt widzenia, gwarantuję i Tobie. Pracuję w służbie zdrowia i sam wiele widziałem, ale też byłem po tej drugiej stronie, może stąd moja większą wrażliwość w tym temacie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GlajDem8: no i taki żart rozumiem, nie jestem za to w stanie tolerować humoru poniżej pewnego poziomu przyzwoitości, nieważne czy nazwiesz go czarnym czy zielonym. Gdybym to ja chorował, nawet śmiertelnie to bym sobie na pewno robił z tego jaja, bo mam taki charakter. Ale jako ktoś, kto być może niedługo będzie rodzicem nie wyobrażam sobie żartować z choroby lub śmierci dziecka i tyle. Może niektórzy po prostu muszą jeszcze dojrzeć
  • Odpowiedz