Wpis z mikrobloga

Co to #endomondo to ja nawet nie...

W moim aucie #jakwchlewie więc namówiłem dziś kumpla na transport rowerowy. Pojechaliśmy na nasz ulubiony obiekt sportowy na trening ze sztangą i po godzinie przewalania złomu wyruszyliśmy w drogę powrotną. Autopause w endomondo nie działa to raz a dwa to specjalnie zrobiłem kółko, żeby było 50km ale w chwili gdy endomondo odnotowało 50km telefon już padł z braku baterii i nie zaliczyło. Trudno.

265 229 - 49 = 265 180

#rowerowyrownik

PS. Jadąc za autobusem można niezłe prędkości uzyskać bez specjalnego wysiłku ;)
whitewolfik - Co to #endomondo to ja nawet nie...

W moim aucie #jakwchlewie więc nam...

źródło: comment_pT0kT2XvIemNCgR3sNOr1YTQBC4IqFjB.jpg

Pobierz
  • 15
@Migfirefox: zawsze dbam o sprawność hamulcy. Mam w tym temacie małe skrzywienie chyba z dzieciństwa... Wiesz, ten byłm mistrz, który mógł zblokować koła nie wstając z siodełka ;)

Brw... Mam strasznie głośne opony...
Wiesz, ten byłm mistrz, który mógł zblokować koła nie wstając z siodełka ;)


@whitewolfik: Nie rozumiem. To coś dziwnego?

Brw... Mam strasznie głośne opony...


@whitewolfik: Ja też i szukam głośniejszych. Fajna rzecz jak lecisz ~45km/h i słychać cię z daleka.

Wyższy level to ciężarówki


@jestemrowerem: Kilometr jazdy za ciężarówką przy ~50km/h i nagły wypad na pobocze takie zajebiście szerokie z asfaltu żeby ją wyprzedzić przy 50km/h :D
@whitewolfik: nie czuć tej prędkości kiedy jedzie się przyklejonym za TIRem, jedynie czuć nawet minimalne bicie obręczy :P Za to jak się zjeżdża z góry z taką prędkością to wydaję się jakby się jechało dwa arzy wiecej :D

@Migfirefox: Schwalbe NoobyNic przoduje w tym temacie :D
@Migfirefox: no na mojej wsi chłopaki nie posiadali jakiś super rowerów. Każdy więc kombinował jak ustawić te mechanizmy by ładny ślad hamowania na asfalcie wyszedł. Nie każdemu się to udawało, zwłaszcza jak trzeba było rzeźbić w chińskim plastikowym gównie ;)