Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kurna kupiłem w Biedrze wagę na wypasie ( ͡ ͜ʖ ͡) i trochę żałuję bo się trochę przerazilem... niby nie wyglądam źle, może trochę brzuszek do zagubienia ale nie spodziewałem czegoś takiego ( _)
Może ktoś z #trenujzwykopem #sport albo #rozwojosobisty powie co zrobić z tym tluszczem trzewnym zrobić?
Co do wagi to myślę że 88-90 wystarczy...
sheepman - Kurna kupiłem w Biedrze wagę na wypasie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) i trochę żałuję bo si...

źródło: comment_BmgzMAIhwo2MxgM0gytUIf1Z80ALpdWu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@narkocik To jest niby coś tam analizuje, wstawiłem różowego na wagę i jej wyszło wszystko spoko wiec dosyć dobrze to odzwierciedla jej i moje parametry widoczne na oko¯(ツ)
  • Odpowiedz
@narkocik: No wlasnie, to sa jakies wyniki badan czy waga z biedry Ci tak powiedziala? Jak chcesz sie dowiedziec to sa takie badania, nawet za darmo, gdzie dostaniesz dokladnie info ile masz miesni a ile tluszczu. Polecam apke fitatu, skrupulatnie wypelnij chociaz tydzien swojego jadlospisu i bedziesz mial czarno na bialym w ktora strone zmierzasz.
  • Odpowiedz
@sabafanaga123SS: Waga z biedry... wiem, wiem też nie do końca mam zaufanie do tego typu sprzętu ale może jednak coś w tym jest... co do fitatu to w tym tygodniu trochę przez przypadek się na nią natknąłem bo dostałem propozycje rozmowy o prace u nich ¯\_(ツ)_/¯ widziałem, że bardzo dobre opinie ma więc chyba spróbuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś wskazówki co do tłuszczu trzewnego? czytałem,
  • Odpowiedz
@sheepman "Wszystko, co jest smażone na olejach roślinnych, stanowi główne źródło tłuszczów trans. Frytki, chipsy, orzeszki smażone, ciastka, ciasteczka, ciasta, wszelkiego rodzaju słodycze, margaryna, fast foody i junk foody są stanowczo niezalecane ludziom dbającym o zdrowie. Oprócz tłuszczów trans przyczyną gromadzenia się tłuszczu wisceralnego jest cukier.

Warto też pamiętać, aby do diety włączyć zdrowe tłuszcze roślinne takie jak: olej lniany, oliwa z oliwek, a zwłaszcza orzechy. Wszystkie oleje roślinne spożywamy na
  • Odpowiedz