Wpis z mikrobloga

Robię remont #kuchnia Na ścianach są płytki, nie chce ich zmieniać, wszystko było robione z 5 lat temu. Są ok. Ale ktoś zostawił kran w ścianie co mi całkiem nie odpowiada. Więc po demontażu tego kranu zostają mi dwie dziury. Czyli 2 płytki do wymiany. Ale jest problem bo nigdzie w sieci ani w sklepach nie mają takich płytek ani nawet podobnych. Mam wybór albo szukać dalej takich płytek, może są jakieś outlety płytkowe albo ktoś dobiera płytki pod takie rzeczy? Płytki są firmy Cotto Petrus. Albo jakoś zamaskować te dziury. Macie jakiś pomysł?
#hydraulika #remontujzwykopem #remont #budujzwykopem #majsterkowanie #dom #mieszkanie #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #lazienka
  • 12
  • Odpowiedz
@bazinga-row: Ta, mój stary zostawia zawsze kilka płytek i w ten sposób ma w mieszkaniu 1 pokój wypełniony, płytkami ze wszystkich remontów, starymi popsutymi kranami, śmieciami, które przyniósł ze śmietnika myśląc, że to skarby a nawet jest tam haczyk na kalmary i parę rzeczy, których przeznaczenia nie może odgadnąć nikt.
  • Odpowiedz
@Vadzior: chlopie wez te plytki wymień i pomaluj serio Ci mowie. Teraz są takie specjalne farby do tego np Tikkurilla Otex/Aqua. Sam przemalowałem tym łazienkę i nie do zdarcia, możesz nawet w buciorach z piachem szurać. Koszt niedrogi a od razu sobie odświezysz kuchnie, poza tym masz kikaset kolorow do wyboru.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: W tym miejscu będzie zlew narożny, a za zlewem narożna suszarka do naczyń rurkę to zamaskuje ale dziury już nie,będą na widoku. Gdybym miał więcej płytek to i rurę od gazu bym przeniósł pod szafkę. Półka tam nie pasuje bo jest nisko nad szafkami. Ale coś powiesić właśnie chce. Ale nie mam pomysłu. Zaraz obok narożnej szafki ze zlewem będzie płyta gazowa, więc jakieś wieszaki na zioła tam się nie
  • Odpowiedz
@Vadzior Dziury wypełnij szpachlą, czy czym tam się je zapycha, ewentualnie wymień, a płytki pomaluj. Są specjalne farby do płytek i fajnie sobie dają radę. Od siebie polecam Noxan.
  • Odpowiedz