Wpis z mikrobloga

Jaki realny zasięg ma m365 po w miarę płaskim terenie (wawa i okolice) i wadze w okolicach 80kg?
Bo w niektórych recenzjach widzę 10-12km, a w innych 25-30km, więc trochę rozrzut z dupy

Jest realne tym dojechać 25km do roboty, naładować do pełna i wrócić, czy raczej w modelu pro dopiero takie cuda?
#hulajnoga #m365 #m365pro
  • 9
  • Odpowiedz
@rdy: wczoraj jeździłem po Bydgoszczy, przejechałem 23 km i miałem jeszcze 27% baterii. Waga taka sama. Opony napompowane na 5 bar. Chociaż jak bym teraz kupował to wersje PRO.
  • Odpowiedz
  • 1
@rdy: jeżdżę codziennie do pracy 4 km w jedną stronę i 4 w drugą i muszę co drugi dzień ładować. Więc te 16km bym dała jako taki realny zasięg właśnie.
  • Odpowiedz
@rdy: Wiem że lekki offtop ale ja na modelu Pro osiągam mniej więcej 35-40km na jednym ładowaniu (przejechałem 40km i zostało 9% baterii). Nie wiem czy zajeżdżanie baterii do końca i potem ponowne jej ładowanie dzień w dzień nie odbije się negatywnie na jej kondycji w przypadku zwykłej 365.
  • Odpowiedz
@f3nix: pro się różni tylko wyświetlaczem i zasięgiem? czy jeszcze coś bardziej pro tam jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rdy: Podobno mocniejszy silnik, na pewno ma stalowy zaczep ale z tego co wiem aktualnie zwykle 365 tez juz maja. Wyzsza kierownica, wiekszy podest, lepiej zabezpieczone ogniwa baterii i inna wersja kolorystyczna (inne kolory gum). Inny hamulec z tylu, podobno bardziej skuteczny.
  • Odpowiedz
@rdy: U mnie na zwykłej M365 to jest zazwyczaj z 22 km zasięgu. Najmniej to miałem z 18 km, a najwięcej udało się wyciągnąć 25 km. Zależy też czy jeździ się pod górkę i czy cały czas jedziemy z pełną prędkością. Można też wydłużyć jadę jeżdżąc w trybie ECO, ale wtedy frajda z jazdy jest mniejsza. W trybie normalnym bym się nastawiał na 20 km.
  • Odpowiedz
@rdy: 20 przejedziesz, na eko może 25. Weź wersję pro albo za 100zł dorzuć dodatkowe ogniwa do zwykłej i wyjdzie na to samo.
@Zaff: o wiele lepiej ładować ją codziennie w takim wypadku
@f3nix: ile ważysz, 50kg? :P
  • Odpowiedz
@Wu70: Haha, nie... Pod osiemdziesiątkę :D Ostatnio wybralem sie na wycieczke z lepszą połówką, srednia predkosc wyszla 18,5km/h na 20km odcinku i z 98% baterii zostalo 61%... Wiec albo mam jakis zajebisty egzemplarz albo jakas magia... zazwyczaj pelna manetka i 25 gdzie tylko mozna :D
  • Odpowiedz