Wpis z mikrobloga

#niemieckiemagazyny #niemcy #emigracja
Pod ostatnim wpisem pytałem czy robić okresowe czy codzienne wpisy - i #!$%@?, wyszło jak wyszło xD
W ogóle tag ma już 20 obserwujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale do rzeczy

Piątek, piąteczek, piątunio
Tu w sumie bez zaskoczeń, żelki z rana, ale nie te co w czwartek, tylko takie do układania na displayach. 12 półeczek na jeden display, displaye do układania dwa na paletę z mojej strony. Dobrze że nie trzeba było liczyć, bo w każdym kartonie była ilość ma jedną półkę w displayu. Palet miało być 25, więc wiedzieliśmy że to robota na poniedziałek. Układanie było dość problematyczne bo każdemu się myliło, ale potem zrobiłem sobie jeden display z boku 100% poprawnie i używałem go jako ściągawki xD
Oprócz układania to wywoziłem gotowe palety, wywoziłem śmieci do zgniatarki, dodawałem puste displaye do układania i wwozilem nowe palety z kartonami jak stare się skończyły. Atmosfera przy żelkach jest o wiele inna niż na koktajlach i tym podobnych, tutaj często się śmiali i normalnie do siebie rozmawiali. Jedynie Leiter co każda paletę zdejmował nakrycia kartonowe które ciężko się zakładało i patrzył czy wszystko jest dobrze, co trochę czasu zajmowało. Finalnie zrobiliśmy 13/25 palet. Od poniedziałku wykupuje bilet tygodniowy na busa co pozwoli mi zaoszczędzić jakieś 3 euro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1