Wpis z mikrobloga

To sa bzdurne gadania, że Szpilka się zmienił. To, że załozył garnitur i mniej gada to nic nie znaczy, widac w nim te niepewnośc siebie która zawsze starał się zagłuszyc kłapaniem jęzora i do pewnego momentu do Jenningsa sie udawało. Potem zbierał #!$%@?. Generalnie uważam, że zbroja obsrana na maksa a teraz ten brak robienia szumu wokół siebie to po prostu efekt tej ogromnej beki jaka była z Artura. Realnie pratrząc Artur nie wygrał z nikim powaznym w swojej karierze, jedynie Mollo ma jako takie nazwisko a i znim był na deskach. Jak przyszło co do czego to zjedli go wszyscy z jakims nazwiskiem: Jennings, Wilder, Kownacki a i jakby Wach nie był ślamazarnym kasztanem to by go wykończył, bo Artur odleciał w ostatnich rundach i tylko nieporadnośc Wacha go uratowała. No ale za milion złotych to i ja bym wyszedł do Chisory do ringu. #boks
  • 8
  • Odpowiedz
@leftfinger: dokładnie, ale dalej reklamują walkę: "dwóch chuliganów ringowych", "Szpilka to czołówka wagi ciężkiej" co to #!$%@? ma być xD
nie wyobrażam sobie żeby Chisora mógł #!$%@?ć tę walkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leftfinger: tak, zbroja osrana mimo że sam chciał tej walki i cisnął AW o nią. " jakby Wach nie był ślamazarnym kasztanem to by go wykończył" a jakby wach miał skrzydła to byłby kondorem - co to #!$%@? za argument ? Zapomniałeś Adamka wymienić
  • Odpowiedz
@Blahblahaa: no fakt z Adamkiem wygrał i tam dobrze to wyglądało ale miał w narożniku Łapina chyba. Chciał walki bo hajs i ostatnia szansa na powazną karierę. Ja mu nie odmawiam ambicji, ale zwyczajnie Artur nie trzyma presji zawsze tak było.
  • Odpowiedz
@leftfinger: moglby obic jeszcze kilku wypalonych gosci i dostałby o wiele większy hajs finalnie, więc to, że to jest rzut na hajs to jest #!$%@? bo nie lubi się Szpilki. Można mu wiele zarzucić ale na pewno nie to że nie ma jaj, albo unika wyzwań.
  • Odpowiedz
@leftfinger: Nie dziwie mu sie,że przestał kozaczyć,znowu by sie z niego potem śmiali xD Szkoda,że taki niski kurs na Chisorę bo bym obstawił. Co do skoku na hajs to myślę,że nie ma aż takiego ciśnienia. W Polsce spokojnie ma jeszcze ze 2-3 opcje na w dobrze płatne walki(Diablo,rewanż z Wachem i być może Zimnoch). Jak pójdzie źle to dalej ma opcje na trzepanie hajsu w KSW. Pierwsze kroki w tym kierunku
  • Odpowiedz