Wpis z mikrobloga

@FlaszGordon: Mało mnie na szczęście to interesuje. Na pewno macie jednak co wspominać z rodziną przy wigilijnym stole.

Dla Polaków śmierć to kwestia czysto biologiczna, naturalna. Śmierć jak śmierć. A dla Żydów jest to tragedia, to jest dramatyczne doświadczenie. To jest metafizyka, spotkanie z najwyższym.
zdajesz sobie sprawę, że na zachodzie nie zostanie to odczytane jako walka z ideologią LGBT, a wykluczanie osób homoseksualnych i transseksualnych z przestrzeni publicznej? Ta akcja przyniesie same szkody.

@qwertydrone: dekady wpajania Polakom kompleksów przez GazWyb widzę, że dziś zbiera żniwo.
@M1r14mSh4d3: nie masz racji, to jak nieprzyjazne Polsce siły potrafią wykorzystać, takie okazje, pokazuje historia. Zachód rozumie pojęcie LGBT, tak jak napisałem i nie będzie wchodził w niuanse sporu, który toczy się w Polsce. Zostanie to wykorzystanie bardzo szybko. Praktycznie każda taka akcja obracała się w historii na szkodę Polski. Tym razem będzie tak samo.
nie masz racji,


@qwertydrone: XD a Ty jesteś przedstawicielem jakiegoś organu, który ma kompetencje do oceny czy mam rację, czy nie?

Zachód rozumie pojęcie LGBT

Zachód dużo rozumiał pojęć, a jednak historia pokazuje, że wyszło, jak wyszło.

Zostanie to wykorzystanie bardzo szybko. Praktycznie każda taka akcja obracała się w historii na szkodę Polski.

Nie wątpię, do tego mocno przyłożą się antypolskie media w Polsce i ich redaktorzy oraz żydowskie organizacje działające