Wpis z mikrobloga

Mam praktycznie 6 tygodni urlopu od roboty, bo się nazbierało przez ostatni czas - zostało mi jeszcze wolnego do końca miesiąca, choć już muszę popracować prywatnie co jakiś czas - w sumie robota byle ogarniać, tworzyć i pchać ciekawe rzeczy. Nie tęsknie. Chyba będę szukał nowej roboty w innej agencji graf/foto. Jeszcze przez weekend się może wybiorę gdzieś na pustkowie gdzie nikogo nie ma. Czuje dobrze człowiek, pamiętajcie o bateriach. Pysznego piątku i dobrej kawy graficzne świrusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #grafika #grafikakomputerowa
Pobierz sorasill - Mam praktycznie 6 tygodni urlopu od roboty, bo się nazbierało przez ostatn...
źródło: comment_JIoEEKN7prcScrhcnYlzc8hc947wSwpa.jpg
  • 13
@xandra: no tutaj gdzie pracuje to podstawa generalnie, ale jest cały system pracy i działa bardzo dobrze, bo nie robimy morderczo wielkich publikacji. Jednak nie widzę problemu by tym #!$%@?ąć. Kwestia ogólnego dostosowania, miesiąc, dwa i będę śmigał - nawet z głupim Corelem można znaleźć robotę w jakiejś sensownej firmie i może nie tworzysz tam kreacji na bóg wie co, ale sensowny piniondz też się da zarobić. Choć bardziej chyba wolałbym
@xandra: Do tej pory przechodzą mnie ciarki na wspomnienie jaką minę miał klient, który przychodzi i pokazuje projekt w Corelu, a czerwony w CMYKu wygląda mu zupełnie inaczej po eksporcie do eps w Illustratorze na moim sklalibrowanym Eizo i co gorsza we wzorniku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CygaroZwasem: @sorasill: Print ma przyszłość, nie taką świetlaną jak digital jednak wciąż jakąś ma.
W projektowaniu produktów wciąż będzie on potrzebny (żywność, kosmetyki itp. itd.) przynajmniej za naszego żywota, przyszłe pokolenia będą się martwić. To tak jak obecnie popularny zwrot często powielany i wałkowany że "plakat jest martwy".