Wpis z mikrobloga

Dobra przyznać się który z was zrobił fake konto laski na gg i utrzymuje ze mną kontakt?
Nie uwierzę że ktoś zainteresuje się mną tylko przez same pasje. I już napewno nie uwierzę że dziewczyna sama by podtrzymywała ze mną rozmowe.
Wiem że to ktoś z was, bo tylko tutaj mówiłem do jakiej szkoły chodzilem. Dziwnym trafem ona też chodzi do technikum chemicznego ale w Katowicach.
I teraz pyta mnie czy mam fb? Kto z was próbuje mnie tu podejść?
Informuje że odinstalowałem fb

#przegryw #stalking #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #falszywyrozowypasek #gg #gadugadu
  • 7
@Muodyhuopiec1919: albo po prostu trafiłeś na jakąś inteligentniejszą dziewczynę, której imponują inne rzeczy jak CHLANIE CYCE WADOWICE WIADRO420 : DDDD
masz ciekawe zainteresowania, więc moim zdaniem to jak najbardziej realne. ty się nie martw że to jakiś fejk, tylko jeśli wygląda legitnie to to ciągnij i odpuść tag na jakiś czas, skoro zrył on ci głowę do tego stopnia że uważasz, że każdy kto jest tobą zainteresowany musi być fejkiem. najwyraźniej
@majkelwykopowicz @Muodyhuopiec1919 : Dokładnie, ja czasem wejdę tutaj z przyzwyczajenia i później czuje się jeszcze bardziej jak gówno, bo mam wrażenie, że nie znajdę faceta, który nie będzie mnie miał za p0lke cokolwiek bym nie robiła i jak wierna bym nie była. A chyba najbardziej bolą wpisy o tym, że p0lka po 20 roku życia przestaje być kobieca albo, że zaczną się jej już pokazywać pierwsze zmarszczki, starzenie się to mój chyba
@szatkownica:
Nie ma znaczenia czy mamy do czynienia z typową jaryną czy kobietą po doktoracie, to jedną i drugą kierują te same instynkty pchające je do poznawani zabawnych, pewnych siebie, budzących emocje, wygadanych chadów/oskarków.
Nie liczą się pasje/zainteresowania tylko to jaki jesteś.
Mam aspergera więc jestem przeciwieństwem powyższego opisu