Wpis z mikrobloga

@Anck-Su-Namun: Masz trochę ograniczone myślenie i brak empatii skoro twierdzisz że jak to tak, kierowca w małej mieścinie może być zmęczony xD Praca w gastro jako dostawca, nawet w małym mieście jest stresująca. Nie dość, że często masz pare zamówień w różnych częściach miasta i musisz szybko je rozwieźć by nie ostygły to musisz się użerać z marudnymi klientami. Jesteś wtedy zmęczony psychicznie i fizycznie. Takie coś jest do wybaczenia
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Dziś na stacji chciałem zatankować full gaz + benzyna do <100zł, policzyłem tak że mi wyszło 100,98zł xD więc chyba lepiej było już użyć kalkulatora. A na co dzień zajmuję się księgowaniem xD
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun ja pracuję w logistyce praktycznie zawsze mnoże nawet najprostsze działania jak 20x10. Czasem mózg łapie blue screena i wychodzą cuda wianki. Lepiej 1000 razy użyć kalkulatora niepotrzebnie niż raz za mało. Totalny brak empatii, po tym jednym wpisie wiem że nie chciałbym być twoim znajomym.
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: widać że z pieniędzmi nie pracowałaś. to nie ważne czy kurier, kasjerka, czy mega szycha w banku

robisz takie działanie w głowie 5 razy / miesiąc, szansa na pomyłkę = prawie zero

robisz takie działanie w głowie 700 razy / miesiąc, szansa na pomyłkę = jakaś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Anck-Su-Namun: niestety ale tak jest, pracowałam chwilę dorywczo w kwiaciarni. Jak czasem musiałam 10h siedzieć to przed fajrantem wszystko musiałam na kalkulatorze liczyć bo potrafiłam się walnąć na kretyńskich kwotach.

Mózg się męczy a my nie jesteśmy maszynami. Jeszcze. :D
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: ja mu się nie dziwię. Raz sam z dostawcą liczyłem na kalkulatorze ile ma mi reszty wydać, bo ja nie byłem w dobrym stanie, a on był zmęczony XD
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun ja w pracy często przy rysowaniu i wymiarowaniu rysunków zapisuje to w formie działania zamiast liczyć w głowie, nawet jeśli to jest 32/2, 120/3. Jak robisz to cały dzień to się idzie zamotać, a tak to masz spokój.
Jak to mówią - jakby mój kalkulator miał historię, to bym się bardziej wstydził niż tej z przeglądarki.

'better safe than sorry'
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anck-Su-Namun: Mirki cię wyjaśniły 100-42 to skomplikowane działanie matematyczne i #!$%@? XD

@goferek: @bellazi: @muak47: ogólnie to powinien z takim typem jeździć jeszcze drugi dostawca z drugim kalkulatorem jakby ten pierwszy z wycieńczenia i zamyślenia źle sobie klawisze powciskał #!$%@? xD
  • Odpowiedz