Wpis z mikrobloga

Bardzo często podróżuje do różnych krajów EU zachodniej, opinia, ze mamy najładniejsze kobiety w Europie wcale nie jest przesadzona, naprawdę mamy śliczne dziewczyny, delikatne, subtelne, wesołe, wiele z nich mogłoby śmiało zdobywać tytuły miss na zachodzie, ale, do rzeczy. Dlaczego wśród naszych pięknych dziewczyn zaczyna hyc tak widoczna otyłość? Czy te dziewczęta nie widza się w lustrze? Jest tyle sposób, na zrzucenie wagi, wystarczy chcieć, zastosować dietę MŻ (mniej żreć), do tego trochę ruchu, rower, bieżnia, siłownia, kilka godzin w tygodniu, to aż rak wiele? Serce mi pęka, gdy widzę naszą rodaczkę, za duża o 15kg w legginsach i obcisłej bluzce, dziewczęta! MŻ! Kurła, dbajcie o siebie, życie macie tylko jedno, naprawdę chcecie tak wyglądać? ()
  • 3
@gcki: Potwierdzam, mieszkałem za granicą 3 lata i zawsze poznawałem nasze rodaczki właśnie po tym, że były śliczne.
Jeśli zaś chodzi o otyłość to to zaczyna robić się plagą także u nas, bo na zachodzie już jest tak od dawna
@Garztam: Dziewczyna, która jest zbyt gruba na wspomniany ubiór, a jednak go ubiera chce wyglądać atrakcyjnie, niestety skutek jest odwrotny, ale skoro chce być atrakcyjna to dlaczego nie robi nic w tym kierunku? Może to jakieś uwarunkowania psychiczne, że ona tego problemu nie dostrzega?