Wpis z mikrobloga

@reth: nie ryzykowałbym, sam pare lat temu kupiłem zegarek za 1.5k z wr 30m i po większej ulewie cały zaparował. dołóż trochę i bierz większe wr lub poszukaj alternatywy. oczywiście zegarek zegarkowi nierówny i decyzja należy do Ciebie.
@reth Miałem go dwa lata sprzedałem bo wiedziałem że można znaleźć dużo lepsze alternatywy. Z dorobkiem wiedzy, dzisiaj bym się na niego nie zdecydował bo nie jest niczym specjalnym. Kwestia czego szukasz i co cię w nim urzeklo, czy jesteś hipsterem jak ja którego denerwuje oglądanie ciągle tych samych orientow. Na pewno szkło szafirowe jest must have, wodoszczelność też bezpieczniej brać 50atm. Na pewno wygląda imponująco ilosc detali spora
Pobierz trejn - @reth Miałem go dwa lata sprzedałem bo wiedziałem że można znaleźć dużo lepsz...
źródło: comment_lD9w8GK4gkXDqIsQyJRu6iY37kFuzTAJ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki za odpowiedź. Będzie to mój pierwszy zegarek i głównie zwracam uwagę na wygląd. Bardzo podoba mi się styl open heart, i tego typu zegarków szukam. Szukam zegarka z skórzanym czarnym paskiem i czarna/ciemna tarcza. Chce przeznaczyć max 1500zl. Wiem że najlepiej szafirowe szkiełko ale w tej cenie ciężko znaleźć taki zegarek.
@trejn : Za Twoją radą poszukałem alternatyw. Znalazłem:
Claude Bernard Classic Automatic 85017 3 NIN
i orient RA-AR0005Y10B
Jeśli chodzi o orienta to dziwne bo na kilku stronach podają że szkiełko ma mineralne a na innych że szafirowe.
Który według Ciebie lepszy wybór?