Wpis z mikrobloga

Skoro sam cytujesz Wikipedię to chyba nie posunąłbyś się do takiej hipokryzji żeby ją w tym samym wątku podważać? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wap30: Akurat czeka na edycję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo, wikipedia to żadne źródło
  • Odpowiedz
LGBTQ wciska takie koncepcje filozoficzne jak choćby szacunek dla drugiego człowieka czyli coś co dla brzytwy jest obce


@tomasz-terlecki: Dokładnie, na przykład szacunek do ludzi którzy sprzeciwiają się Antifie albo feminizmowi.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: No cytat, ale jednak z Wikipedii, nawet z przypisem, dodatkowo przetłumaczony (oryginał jest po angielsku) więc jakieś zaufanie jednak jest. Swojej definicji nadal nie uzasadniłeś niczym.
  • Odpowiedz
Jak cytat to nie z wikipedii


@Brzytwa_Ockhama: Nie z Wikipedii - zamieszczony, przetłumaczony i poparty źródłem przez Wikipedię ;)

Której definicji?


Już pisałem, definicji LGBT jako ruchu - "uderza w ruch LGBTQ", to jest fundament twoje linii argumentacji. Wysłałem ci definicję LGBT jako grupy konkretnych osób to ją zlałeś bo Wikipedia to nie za dobre źródło, więc czekam na twoją z lepszego, skoro najwyraźniej tylko jakość źródła to tutaj problem.
  • Odpowiedz
Pierwszy jest debilstwem bo uderza w normalnych gejów, drugi jest Rigczem bo uderza w ruch LGBTQ który wciska swoje koncepcje filozoficzne do umysłów normików


@Brzytwa_Ockhama:

XD

Co za brednie.
  • Odpowiedz
Mówisz o Antifie, feministkach i kolesiu który działa w stowarzyszeniu miłość nie wyklucza a potem rozbiera się w gejowskich klubach nocnych?


@Brzytwa_Ockhama:

No i? Przecież to się nie wyklucza.
  • Odpowiedz