Wpis z mikrobloga

jacy to 'normalni' geje? Tacy co żyją jak szczury po kanałach i walczą


@Soojin21: I rzucają koktajlami typu GR-0-DZK-A w szczęśliwe dzieci z homoseksualnych rodzin. Dokładnie, to oni, teraz już wiesz o nich wszystko.
  • Odpowiedz
kolesiu który działa w stowarzyszeniu miłość nie wyklucza a potem rozbiera się w gejowskich klubach nocnych?


@Brzytwa_Ockhama:
A w czym masz z tym problem?

Nie chodź do tych klubów, jak nie lubisz, że on się tam rozbiera. To proste.
  • Odpowiedz
Nie chodź do tych klubów, jak nie lubisz, że on się tam rozbiera. To proste.


@GordonL: XDDDDDDDDDDDDDDD

Autor publikacji która ma brać pod uwagę także dzieci jest striptizerem w klubie dla gejów.

ZAMKNIJ OCZY I BĘDZIESZ SPOKOJNY NIE DRĄŻ TEMATU ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czego mam się wypierać ? Koleś prywatnie robi sobie co chce w żaden sposób mi nie przeszkadza, a to widocznie bardzo.


@Wegetujemy: Jak nie widzisz, że ktoś ma problemy z alkoholem to też tych problemów nie ma? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmieszne jest takie zamykanie oczu na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Autor publikacji która ma brać pod uwagę także dzieci jest striptizerem w klubie dla gejów.


@Brzytwa_Ockhama: Skoro heteroseksualna Sasha Grey może napisać książke dla dzieci i być zapraszana do szkół, to w czym problem?
  • Odpowiedz
Skoro heteroseksualna Sasha Grey może napisać książke dla dzieci i być zapraszana do szkół, to w czym problem?


@GordonL: Czy Ty właśnie porównałeś geja z ruchu LGBTQ do Sashy Grey? Srogo xD

Masz problemy z alkoholem ? Jestem pewien, że na wykopie znajdziesz jakieś kółko osób które ci pomoże


Niestety jestem uzależniony tylko od wykładów o fizyce kwantowej na uniwersytecie Śląskim, polecam są na YouTube
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Taki przykład się nasunął.

Ja tu problemu nie widzę, bo wszystkich uważam za ludzi.

Jak patrzę na Twój poziom, gdzie nawet języka polskiego nie ogarniasz i w rzeczywistości jesteś totalnie nikim, a na wypoku udajesz filozofa to ta całą Sasha jest od Ciebie kilka poziomów wyżej.
  • Odpowiedz
Przykład osoby o nieortodoksyjnym zachowaniu


@GordonL: Tak dzisiaj nazywamy striptizerów w klubach gejowskich? Myślałem, że nieortodoksyjne zachowanie to skakanie ze spadochronu, ale dla lewaka to może znaczyć coś innego.

Nieortodoksyjne zachowania dla Prawaka - skok ze spadochronu, zrobienie ciasta dzieciom, gra w Go

Nieortodoksyjne zachowanie dla Lewaka - skok z rury nago w gejowskim klubie
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Skakanie ze spadochronem nieortodoksyjne? xDDD

Jaki Ty jesteś słaby z języka polskiego:

1. zakładający ścisłe przestrzeganie jakiegoś kodeksu zasad;
2. rygorystycznie przestrzegający jakiejś doktryny,
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Chyba za dużo tych wykładów z fizyki kwantowej, wygląda na to, że polski trochę zaczął ci uciekać. Pomyśl nad jakimiś korkami, bo będziesz miał ciężko z obroną pracy dyplomowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chyba za dużo tych wykładów z fizyki kwantowej, wygląda na to, że polski trochę zaczął ci uciekać. Pomyśl nad jakimiś korkami, bo będziesz miał ciężko z obroną pracy dyplomowej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wegetujemy: Masz rację, trzeba się przygotować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
uderza w ruch LGBTQ który wciska swoje koncepcje


@Brzytwa_Ockhama: Ech trzeba cię ścigać po całym wykopie i ci przypominać:

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do
  • Odpowiedz