Wpis z mikrobloga

jakie kufry boczne/centralne polecacie?
mam stelaż monokey z plyta, najbardziej podoba mi sie opcja, zeby boczny pasowal też jako centralny bo pewnie nie wyskrobie tyle siana w tym sezonie, zeby kupic zestaw 3 kufrow. Jednak aspiracje by pojechac gdzies dalej sa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jacys posiadacze GIVI E360N?
#motocykle #turystykamotocyklowa
  • 8
@Szadafaka: od 8 lat jezdze na 360 jako boczne i bardzo sobie chwale. Nie przeciekaja, jeden nawet zaliczyl lekkiego szlifa na boku i nawet nie peknal. Na motocykl mojego rozowego bedziemy kupowac givi e22, bo nie potrzebuje takich szerokich. Ale jak dla mnie 360 sa optymalne, tam gdzie jest szerzej to i w korkach sie przejedzie.
@Szadafaka: wszystko zalezy od Ciebie i Twoich potrzeb, nie da sie jednoznacznie odpowiedziec. Sa i tacy co grilla na motocykl wpakuja jak maja miejsce :D

Kiedys jezdzilem z rozowym na 2 tyg na jeden moto i 3 kufry (2 x 40 + 55) i dalo rade. Teraz jezdzimy na 3 kufry u mnie, worek na kanape + maly kufer u niej i dorabiamy te boczne. Wszystko to kwestia komfortu ile chcesz
Mam w planach ok 10dniowe wypady "pod namiot" zmieszcze wszystko do 2x22L?


@Szadafaka: Zależy tylko od Ciebie, Twojej gospodarności i zaradności.
Ja na 5 dniowy wypad spakowałem się w 30 litrowego tankbaga, zostało mi nawet miejsce na wodę i inne pierdoły :P.
Buty - trampki, bo mało zajmują, krótkie spodenki, kilka par gaci, skarpetek, ze 3 koszulki, wsio. W razie gorszej pogody, za ciepłą odzież mogą przecież robić tekstylia motocyklowe.
W
@Szadafaka różowa ma e360 jeśli się nie mylę. Całkiem spoko kufer, nie mam większych zastrzeżeń. Teraz co prawda chce sprzedać, ale tylko dlatego, że chwilowo nie ma Moto i tylko miejsce zajmuje.
@Szadafaka: Kwestia wprawy, ale fakt jest faktem, że motocykl staje się mniej mobilny. Ja ze swoim zestawem też się z reguły nie pcham między samochody jak nie muszę, po prostu nie lubię, do tego triumph ma "pływające" boczne kufry, bardzo fajna sprawa, bo praktycznie nie czuć ich istnienia przy pokonywaniu zakrętów, ale jednak przeciskając się w korku trzeba brać pod uwagę, że mogą się lekko wychylać :).

Pobierz Glenroy - @Szadafaka: Kwestia wprawy, ale fakt jest faktem, że motocykl staje się mni...
źródło: comment_YBUhIG6h8NfKBEOiYz2zFbaAyxntCI9L.jpg