Wpis z mikrobloga

Witam. A natomiast dzisiaj odpada Ikea, która miała 47.29% głosów i zajmuje (przedostatnie) 7. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na stację/sklep w którym są najgorsze hot-dogi. Do dzieła!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. A natomiast dzisiaj odpada Ikea, która miała 47.29% głosów i za...

źródło: comment_Js8XiR6vanDIglqwRbZMHsgOYgExNNuF.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA MIEJSCE W KTÓRYM SĄ NAJGORSZE HOT-DOGI

  • Circle K 13.5% (131)
  • Shell 10.1% (98)
  • Orlen 5.5% (54)
  • BP 7.0% (68)
  • Lotos 8.9% (87)
  • Żabka 55.0% (535)

Oddanych głosów: 973

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klauiel: co wy macie do tej żabki. Największa różnorodność kiełbasek i sosów a nie 3 sosy na krzyż i 2 parówki jak na stacjach. Żabka zawsze na propsie.
  • Odpowiedz
  • 1
Trzeba być niesamowitym zjebem, żeby za najgorszego uznać hot-dog z dodatkami z Ikei który pod wzgledem cena/jakość niszczy wszystko xD


@kobiaszu Wiadomo - ciężko żeby dzielenie przez 0 wszystkiego nie niszczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żeby uznać hotdoga z ikei za dobrego to trzebaby chyba nigdy nie jeść żadnego innego.
  • Odpowiedz
@BQP przecie na Orlenie czy bp jak jest większa (bardziej uczeszczana) stacja to leży 4-6 rodzaji parówek, do tego 2-3 rodzaje pieczywa i minimum 4-5 różnych sosów, więc nie siej fermentu jak nigdy ze wsi nie wyjechałeś i nie byłeś na bardziej uczęszczanej stacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@oba-manigger: j---c bp, nie za hotdogi a za wodę w paliwie.
Na trzech stacjach w trzech różnych województwach wyjebywało mi komunikat że woda w paliwie po tankowaniu 98 na bp.
Za pierwszym razem to się zdziwiłem że mam czujnik wody w paliwie, później komunikat powtarzał się tylko po tankowaniu na bp...
Tylko shell i lotos, pod względem hot dogów jak i też jakości bezołowiowej 98
( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz