Wpis z mikrobloga

Rzecz się wydarzyła pewnego kwietniowego dnia, gdy byłem na wycieczce w Łodzi ( ze wsi Słupsk zawsze wszędzie daleko)
będąc na zakupach w jakże zacnym miejscu jakim jest Łódzki Ptak, po wielu godzinach wyczerpującego chodzenia po sklepach ujrzałem automat z zimnymi napojami. BINGO! pomyślałem.
Więc lecąc na skrzydłach podbiłem do automatu a tam Pepsi, Tigery jakieś i Mountain Dew, o dawno nie piłem (GDZIE MASZ KASK?! WOLĘ BEZ!) nie ma to jak wspomnienie dobrych starych reklam więc sięgnąłem po dobrze znany mi zimny napój i .. jakież było moje zdziwienie gdy zamiast standardowego smaku było coś, czego się pić nie dało. Co jest pierwsza myśl i spojrzenie na skład. A tam? a jakże. Jakiś syfiasty napis "NEW FORMULA!1!1!oneone!" Spojrzenie na tabelę wartości odżywczych i wszystko jasne. Nie nadaje się do picia, brak standardowych substancji słodzących takich jak cukier ino jakiś badziew. Z przykrością wywaliłem napój do kosza.

Jakież było moje zaskoczenie gdy w automacie w #pracbaza ujrzałem puszkę z napisami "OLD FORMULA IS BACK!" - odrazu w śmiech. Bo pewnie w stanach to ludzie przestali pić, i tutaj też spadło zainteresowanie to w końcu ktoś pomyślał i wrócił do normalnego smaku.

#konkursmd #zalesie #wolebez

a teraz offtop : Sprite nadal nie nadaje się do picia, Mirki&Mirabelki wg Was które napoje również tak mocno straciły na smaku ?
#kiciochpyta #pytanieglupiemozemondre #napoje
  • Odpowiedz