Wpis z mikrobloga

siema, ostatnio kolega pokazal mi taka strone do sprawdzania IQ na na norweskiej stronie mensy po tym jak chwalil sie swoim wyynikiem. Ja tez zrobilem ten test myslac ze tak jak on uzyskam dobry wynik i bede mial wkoncu cos z czego bede moglbyc dumny ale stala sie prawdziwa tragedia, dolaczam wynik w obrazku, jest to najwyzszy wynik z moich 5 prob bo dalej juz nie mialem sily rozwiazywac tych testow. Mirki czy zna ktos moze jakies sposoby na podniesienie inteligencji? Nie chce cale zycie byc idiota i posmiewiskiem przez takie niskie IQ. Juz mi nie daja spokoju w pracy mowiac do mnie jak do 4 letniego dziecka. przeciez musi byc jakis sposob zeby zmadrzec bo nie wiem czy dalej dam rade z tak niska samoocena
#kiciochpyta #inteligencja #iq #mensa
r.....r - siema, ostatnio kolega pokazal mi taka strone do sprawdzania IQ na na norwe...

źródło: comment_WPeOI3WnMZ3YyHFolAqb1aUJ1L5jYgsZ.jpg

Pobierz
  • 37
@rozwichrzony_knur Czytaj książki (nie jakiś chłam typu saga o ludziach lodu, tylko coś bardziej rozwijającego. Rozrywkowe oczywiście nie są złe, ale one jedyne co dają to właśnie rozrywka). Graj w szachy, wymagają logiki więc i ją rozwijają. Dla mózgu dobra jest aktywność fizyczna i dieta (orzechy na przykład). Bardzo ważna jest nauka czegoś nowego - gdy czegoś się uczymy, zapamiętujemy coś to tworzą się w mózgu nowe połączenia nerwowe.
@rozwichrzony_knur I tak jak Ci wcześniej pisali, to nie przejmuj się tym testem bo jest wiele rodzajów inteligencji. IQ odnosi się do logiczno-matematycznej z tego co pamiętam. Są gdzieś w internecie testy na typ inteligencji, zrób sobie jakiś (niestety nie mogę żadnego polecić bo ich nie robiłem) i rozwijaj się w tamtym kierunku.