Wpis z mikrobloga

@owsikalfred: w tym wypadku yeti sb6
katalogowo sama rama koło 18k
potem rozne konfiguracje 26- 47k
ale przy tej polce sa duze rabaty wiec na katalog az tak sie nie patrzy.

a przeznaczenie to podjechanie i ostrzejsze zjechanie z gorki/ przygotowanych traskach/ szlakach itp.
z praktyki yeti kupuja osoby które chcą się pokazać i jako tako stoczyc sie z gorki do baru ( pozdro enduro trails BB) :D
  • Odpowiedz
@Krachu: prowadzę sklep rowerowy i jak ktoś kupuje u mnie szosę to tak w duchu mu współczuję :) nawsze rowery nawet na maderze byly juz dwa razy na tarasach z EWS i co tydzień jest napieprzanie po bardzo konkretnych trasach w gorach ...wpisz sobie pomykacz2 w YT to zobaczysz gdzie jeździmy
  • Odpowiedz
@pustabeka: ja raczej się wolę staczać jako tako z tras na magurce ale fakt ,że ostatanio duzo na enduro trailsach bo kobieta po glebie na Maderze troche się bardziej bojaźliwa zrobiła
  • Odpowiedz
@pustabeka: szukałem go przez 3 lata i w końcu dałem sobie spokój ,bo nie dam kilku tysiecy za głupie belki do bagażnika a ten który jest tersaz można szybko zdemontować i nie szpeci samochodu
  • Odpowiedz
@Lordon: gdzie go za tyle widzialeś ? ja raz znalazlem za okolo 900 ale gostek chacial żebym mu do Niemiec kase wysłał a on poza ebayem mi go przysle ,bo aukcja byla juz zakonczona i nie chcial drugi raz wystawić od tego czasu przez jakies 3 lata szukalem i znalazlem za jakieś 1900 ale nie złotych
  • Odpowiedz