Wpis z mikrobloga

@GodSafeTheQueen: I zawsze to samo szczerze zdziwienie + burzliwa przemowa z wyzwiskami o tym jak bardzo nieodpowiedzialny jest motorniczy bo one są po szesnastu operacjach a przed siedmioma i w ogóle to za dwa dni kończą 97 lat a młodzi jak zwykle nie ustąpią tylko trzeba walczyć o swoje bo jak się samemu to nikt. Wtedy do akcji włącza się właśnie zawiązana grupa składająca się ze wszystkich osób na emeryturze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@BigBadBat: W większości przypadków to wina motorniczych. Są uczeni, że mogą machać zadajnikiem jazdy jak chcą. O ile nowe wagony i tak sobie z tym poradzą, o tyle w starszych wagonach powinno się łagodnie sterować rozruchem i jechać na trzy - jazda, wybieg, hamowanie. Bez ponownego zadawania jazdy, bez podhamowań. Jednak też infrastruktura w tym czasem przeszkadza, bo pod izolatorem nie powinno się przyspieszać, a są czasem za przystankami. W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: też tak miałem raz, siedziałem na samym końcu tramwaju i jak zul nie złapał równowagi to na wstecznym wylądował na moich kolanach. Czułem potem jego smród na sobie XDDDDD
  • Odpowiedz