Wpis z mikrobloga

@papaj_21_37: Ale dlaczego nie będziesz mógł? Praca czy robiłeś jakieś raidy na urlopie? Ja w zeszłym roku już po powrocie z urlopu dostałem zaproszenie na ex na gymie na drugim końcu Polski. Oczywiście olałem to, pewnie większość którzy dostali te zaproszenie to też urlopowicze więc nie wiadomo czy i tak ktoś by tam był ;).
A jeśli chodzi o pracę to dla mnie nie problem. Już nie raz exa robił mi
@pawel8511: będę w pracy, w teorii mógłbym rootowac telefon i lecieć, ale tak samo jak myślę o kupnie konta żeby na primary koncie pomoc sobie z raidami, to wydaje mi się, że zarówno fly jak i kupione konto to psucie sobie zabawy a o to mi chodzi w POGO. ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam drugie konto, gdzie też mam zaproszenie, ale tak jak napisałem, obawiam się że
@pawel8511: tak też nie chce, znajomy mi lapal entei na ostatnich raidach na nowym koncie i też średnio zadowolony jestem z tego co tam jest XD może jestem dziwny, ale jakoś własnoręcznie zrobiony raid i złapany mocny poks to satysfakcja, której potem nie ma gdy nie zrobię tego sam na nogach, nawet gdy stoję pod gymem z dwoma telefonami i próbuje jakoś podzielić uwagę na dwa ekrany walki XD
@mirekzwirek8: Ex raidy to raidy takie same jak zwykłe 5 tieru, ale dostępne tylko za zaproszeniem. Są z nich unikalne Pokemony, na przykład kiedyś było Mewtwo, teraz są różne formy Deoxysa.