Wpis z mikrobloga

<weź klasę stricte pod zabijanie i #!$%@?
<pach staty 2-3/10 i ostatnie miejsca w tabeli obok osób grających bez monitora, ewentualnie z pewnymi upośledzeniami, które przeszkadzają w graniu i obok osób, które minutę przed końcem weszły do gry
<gra przegrana w 70% przypadkach
<siara mieć taką rozgrywkę w historii czy statystykach, w dodatku pokazując taką grę spokojnie mógłbyś dostać zaświadczenie o niepełnosprawności

<weź medyka
<pach jedne z wyższych miejsc w tabeli, wskrzeszone 9999 ludzi, 10x tyle wyhealowane a przy okazji okej staty typu 8-10/5
<gra wygrana w 70% przypadkach z bonusami typu najlepsza drużyna
<jesteś między osobami, które grają 5000h+ i znają mapy i wszystko jak własną kieszeń

nie wiem jak to działa xD
ale tłumaczę sobie to tym, że jak wskrzeszę poległego gracza to ten wie gdzie jest ten co go zabił więc leci go #!$%@?ć, a ja lecę jeszcze za nim i ubiję też kogoś przy okazji xD


#battlefield i to obojętnie czy to #battlefieldv #bfv czy #battlefield1 #bf1 czy jakikolwiek inny
#pcmasterrace #gry #grypc
  • 8
  • Odpowiedz
@franaa: niestety prawda, Dice chyba chcę tak zachęcić graczy żeby nim grali i przy okazji kogoś leczyli i wskrzeszali, bo punkty są niemalże tak samo rozdawane jak za zwykle zabójstwo xD

w dodatku bronie bez odrzutu zajebiste na mały i średni dystans

nie narzekam, bo lubię grać jako support, szczególnie jako agresywny support
  • Odpowiedz
@niochland: Ogólnie niektóre bronie dla danej klasy postaci są przesadzone,gierka naprawdę jest spoko ale to wkurza, jak ty strzelając ze snajperki musisz uwzględnić opadanie pocisku, a taki w takim stenie czy Ribeyrolles to praktycznie nie ma znaczenia, tak samo u szturmowca w sturmgewehr 1-5, wystarczy zmienić tryb ognia na pojedynczy i już mamy parasnajperkę, która potrafi zmieść typowego snajpera.
  • Odpowiedz
@e900: no i dobrze, bo przynajmniej mierni snajperzy dają sobie spokój i nie siedzą całą grę na końcu mapy xD sten jest znerfiony względem tego co było kiedyś, ale fakt - dalej jest mocny. Każda klasa i broń ma plusy i minusy.
  • Odpowiedz
@Krmtzzz: Mi nie chodzi o to, żeby zabijać z drugiego konca mapy, tak jak to było w bf3, po prostu niektóre bronie sa zbyt celne na dalekie dystanse, grając medykiem wystarczy używać stena albo mp40 zeby czasami poczuc sie jak snajper
  • Odpowiedz