Wpis z mikrobloga

@Xennonek: tak to świetne zabezpieczenie, ale jezeli przypniemy do niej smycz. Te nieprzewidywalne bydle powinno w miejscach publicznych byc zawsze na smyczy. Nie raz przechodzac z moim psem, obok tej rasy widze jak sie wyrywa zeby rzucic sie na mnie i mojego psa (moj pies jest slepy i nie mialby szans gdyby sie na niego taki pies rzucil (chociaz nawet jakby nie byl slepy to nie mialby szans ( ͡°
@GameDSS: oj, a jakiej rasy jest ten piesek ze zdjęcia?
@roball: kurczę, to kaganiec bym musiała najpierw kupić, pytanie po co mi kaganiec?
@Deska_o0: raczej żadnego, ale nie wiem

Dzisiaj ten mał piesek będzie biegał po centrum miasta w samej obroży, bo idziemy na sesję i trening, więc jeśli nie wiecie w jakim mieście to się będzie odbywało, może asekuracyjnie omijajcie dzisiaj centra swoich miast, jeśli przeraża was 15-kilogramowy
@matra: przez takiego 15 kilogramowego pieska mam mala szrame pod nosem od 10 lat. Przez takich ludzi jak ty jest wlasnie tyle pogryzien. Rozumiem miec zaufanie do wlasnego psa w znanym mu otoczeniu, ale pamietaj, ze to jest zwierze. Puszczanie luzem nawet spaniela moze czesto sie zle skonczyc. Chociaz sadzac po twoich postach nie ma sensu z toba dyskutowac, a latwiej jest cie po prostu zablokwac, wraz z twoim takiem. Co
jezeli sie nie myle to amstaff.


@GameDSS: no widzisz - nie znasz mnie, nie znasz mojego psa, nawet nie umiesz rozpoznać jego rasy, o której podejrzewam też nic nie wiesz, o ile kiedykolwiek o niej słyszałeś, a do szczekania jesteś pierwszy, i to jeszcze mi zarzucasz ataki. Dobrze że nie czerpię wiedzy o życiu od takich ludzi jak ty, bo pewnie również siedziałabym w piwnicy bojąc się własnego cienia.
Jako random
@GameDSS "co do twojego pytania jezeli sie nie myle to amstaff.

W tym momencie ta dyskusja powinna się zakończyć.

@matra ale masz bydle. Sluchaj laska, zapnij psa na smycz, bo przez TAKICH LUDZI JAK TY jest tyle pogryzien.

Ale coz, nie ma sensu z Toba dyskutowac xDDDDDD

ja jebię. Ludzie to dzbany.