Wpis z mikrobloga

Co jeśli Schetyna chce specjalnie przegrać wybory, żeby nie przejąć rozwalonego państwa po PiS'ie? To by było całkiem sprytne. Poczeka aż motłoch będzie z widłami ganiał PiS'iorów, a wtedy wejdzie on cały na biało... On albo inny Donald Tusk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #przemyslenia #polityka #heheszki #bekazpisu #gownowpis
Korbov - Co jeśli Schetyna chce specjalnie przegrać wybory, żeby nie przejąć rozwalon...

źródło: comment_3sAibk6g4mYr4hMrTwfoOZc5cKXZ9KN2.jpg

Pobierz
  • 17
To, że Tusk wejdzie to jest imo prawie oczywiste


@Alex_mski: Serio? Ja bym bardzo chciał go na prezydenta, ale fakt jest taki, że kto normalny zamieniłby jeden z największych ośrodków politycznych na świecie na jakieś prowincjonalne wypiździejewo na wschodzie Europy... I po co? Żeby patrzeć na tych prawicowych przygłupów zwanych "polską konserwatywną klasą polityczną" jak z widłami biegają? Dość upokarzające.
Coś się kończy coś się zaczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@anonimek123456: przecież to jest oczywiste, że będzie to pierwsza z dwóch kadencji JE Donalda Franciszka Tuska już jako Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Niby czemu miałby rezygnować, skoro po sondażach widać, że Polacy tęsknią za JE Donaldem Tuskiem?
@Alex_mski: elektorat 500+?

Kaczynski musiałby potrącić ciezarną zakonnice na czerwonym świetle po marihuanen żeby przegrać, tak cienka jest ta opozycja.

Schetyna nie wie jak ma wyglądać Polska za rok, trzy lata ani pięć lat jego rządów

Jest cała jakościowa różnica między identyfikacja problemów przez PiS a PO

Nie zgadzam się z rozwiązaniami i dlatego nie głosuje bo nie mam na kogo
@howe: no szkodzi strasznie. Jeszcze ta Szóstka Schetyny. Tragedia, marna imitacja Piątki Kaczyńskiego. Serio oni nic nie potrafią samemu stworzyć?
@Korbov: Sam się nad tym zastanawiam od pewnego czasu. Rozkładając to na części i zakładając zły wariant dla światowej gospodarki, to wszystkie pomyje lecą na platformę i wtedy choćby klaskał uszami, to nic nie zrobi. Dla nich na obecną chwilę najlepszym wariantem byłaby przegranie wyborów, ale w taki sposób by pis nie miał konstytucyjnej większości, jednak wciąż był opcją rządzącą.
Jeżeli dalej będą napływać złe informacje z gospodarki niemieckiej, a inflacja
@Korbov: wydaje mi się że bardzo przeceniasz jego umiejętności. On by chciał BARDZO wygrać i to jak najszybciej, a wiesz dlaczego? Bo się wszystkim kojarzy z porażką, z porażką z Tuskiem, Kaczyńskim i nawet z Ewą Kopacz. Jeśli nie wygra teraz bez Tuska to już nigdy nic sam nie wygra. Tak mi się wydaje, pozdrawiam