Wpis z mikrobloga

Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbardziej plusowany komć na pudelku)

Ja moze jestem jakas nie bardzo ale ten koles jest dla mnie taki nieatrakcyjny w kazdym calu ze szok.


185 cm wzrostu, piękna szczupła sylwetka, piękny uśmiech i miliony na koncie a dla p0lek to i tak mało.

#przegryw #polska #pilkanozna #lewandowski #pudelek #rozowepaski ##!$%@?
SzalonyFanMalysza - Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbard...

źródło: comment_NuaSgz587Xq82CnnIDPBVMJIIKaifIlL.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: przecież najprawdopodobniej gdyby tylko mogła to by mu chapała po same bile i jeszcze dziękowała za taką możliwość, bo nie dość, że zarobas z niego straszliwy, to sławny i jeszcze nie wygląda źle. To jest tylko takie #!$%@?, żeby było ''nie jestem taka jak wszystkie'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: skąd wiesz czy Lewy jest pusty czy nie? skąd wiesz jakie są jego relacje z żoną? Ja się odniosłem do sylwetki Lewandowskiego, której może pozazdrościć 99% Polaków, w tym ja i niczego złego nie widzę w tym, żeby moja dziewczyna powiedziała że jej się on podoba.

  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: ma bardzo złe proporcje. krótkie ręce, wąskie barki, szerokie biodra, słaby kark. Sprawia to że Lewandowski na zdjęciu wygląda naprawdę słabo. Oczywiście na żywo 185 zrobi robotę jak trzeba, ale na zdjęciu nie widać za bardzo czy jest wysoki.
To tylko jeden z miliona przykładów, że atrakcyjność to w 99% genetyka i nic się nie da zrobić
  • Odpowiedz