Wpis z mikrobloga

Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbardziej plusowany komć na pudelku)

Ja moze jestem jakas nie bardzo ale ten koles jest dla mnie taki nieatrakcyjny w kazdym calu ze szok.


185 cm wzrostu, piękna szczupła sylwetka, piękny uśmiech i miliony na koncie a dla p0lek to i tak mało.

#przegryw #polska #pilkanozna #lewandowski #pudelek #rozowepaski ##!$%@?
SzalonyFanMalysza - Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbard...

źródło: comment_NuaSgz587Xq82CnnIDPBVMJIIKaifIlL.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Doomino: no ta klatka szczególnie proporcjonalna. Wpisz sobie w Google jak powinny proporcje wyglądać. Barki powinny być szersze niż biodra, klata też, tymczasem on jest kwadratowy.
  • Odpowiedz
@wobloblo: Sprawdziłam, barki powinny być 1,5x szersze. Ile Robert ma mniej 0,1? 0,2? Straszna dysproporcja. Ja mówię o typach, którzy biorąc się za pracę nad sylwetką kończą 2-3 razy szerszym. Wtedy nogi wyglądają jak od innego kompletu, dla mnie jak jakieś chore, nie do końca wykształcone.
  • Odpowiedz
@Chodtok: Co jest dla ciebie za trudne i czego nie rozumiesz. Chociaż... wróć. Postaram się używać twojego języka żebyś zrozumiał.

O #!$%@? chodzi xD Gostek przeciez napisalem sie dawniej ugadali potem z roznych rozkmin i przypalow sie pozmienialo i jest jak teraz i w sumie sobie tak sam rozkmnilem ze dawniej to jakos tak dawniej z charakterem bylo Moze sztywniutko ale jaki oldschoolowiec troche jestem
  • Odpowiedz
Nie wiem, o co chodzi z tym wyśmiewaniem jej. Nie ma w nim nic szczególnego.
Że ma mięśnie? Bo jest sportowcem, większość sportowców ma, a są o niebo przystojniejsi. U niego nawet te mięśnie nie są ładne - nie widzicie, że przez to wyćwiczenie widać, jakie ma to wszystko krzywe? To jest fuj.
I serio wszyscy faceci myślą, że 6paki są atrakcyjne? Nie są, absolutnie. Atrakcyjny jest ładny, wyćwiczony brzuch, ale odstające,
  • Odpowiedz