Wpis z mikrobloga

Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbardziej plusowany komć na pudelku)

Ja moze jestem jakas nie bardzo ale ten koles jest dla mnie taki nieatrakcyjny w kazdym calu ze szok.


185 cm wzrostu, piękna szczupła sylwetka, piękny uśmiech i miliony na koncie a dla p0lek to i tak mało.

#przegryw #polska #pilkanozna #lewandowski #pudelek #rozowepaski ##!$%@?
SzalonyFanMalysza - Potężny, przystojny Robert Lewandowski a co mówi #p0lka? (najbard...

źródło: comment_NuaSgz587Xq82CnnIDPBVMJIIKaifIlL.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@zelaznymezczyzna11:

może po prostu nie każda lubi wymuskanych typów o lalkowej urodzie i dobrze


Tak sobie tłumaczą przegrywy. Wybacz, ale od jak historia stara to mężczyźni zawsze o siebie dbali i starali się wyglądać. Wyjątkiem byli plebs, chłopi pańszczyźniani i ogólnie rozumiana biedota niezależnie od okresu historycznego, która musiała się martwić o chleb, a nie nowe buty.

Nadeszły nowe czasy, chłop pańszczyźniany wyszedł z pola, ale mentalność chłopa pańszczyźnianego nie wyszła
  • Odpowiedz
@zelaznymezczyzna11: Słownictwo mówi o Tobie więcej niż myślisz. Jak sądzisz, w jakim środowisku popularne jest wyrażenie "typie" ?


Odnosząc się: kto nadawał ton życiu społecznemu: elity -> arystokracja, oficerowie, prawnicy, profesorowie, lekarze, artyści (tak: dawniej to był zwód "premium"). Teraz ich eliminujemy - kto przekaże dzieciom, podstawy kindersztuby i dobrego smaku? Szczególnie, że w opozycji mamy radosny socjalizm który premiuje ledwo piśmiennych chłopów i robotników. Dalej mamy infantylną popkulturę, którą pokochały
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: pies z ładna budowa to tylko zwykły pies z ładna budowa, nie ma nawet 1/4 takich możliwości jak ci dwaj wymienieni przez Ciebie niżej, a co za tym po prostu ludzie z hajsem/sławą są ponad tym wszystkim i nie mają żadnego problemu z dupami, tyle.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: #!$%@?ąc od tego szamba dyskusyjnego, ro robercig ma brzuch w #!$%@? dziwny, a stoi prosto, bo wygląda na to, że to jakieś badanie ortopedyczne. zdjęcie robione od dołu, to może #!$%@? perspektywa kasuje mu klatkę i #!$%@? hektar brzucha ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: XDDDD

Dla mnie sportowiec nie ma sensu istnienia, gdyż z jego pracy nie mam nic.

Policjant co innego.


@BloodyMassacre26: pomyślmy:
Z pracy sportowca nie masz nic? Jeśli mówimy o tej klasie, to dziesiątki milionów euro i możliwości muszą być niczym przy pensji przeciętnego psa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

Ale mój mózg oblicza jego prace na przydatność społeczną

Muzycy i aktorzy też nie da co prawda potrzebni ale muzykę czy film milej mi się ogląda niż mecz

W zasadzie nie interesują mnie też właściciele firm, bo są przeważnie nudni i jedynie o czym gadają to pieniądze.

Przydatny dla społeczeństwa jest np naukowiec. Kierowca tira. Właściciel hotelu...
  • Odpowiedz
@UszyKatiuszy: To samo chciałam napisać. Kompletnie mi się Lewy nie podoba, choć mam świadomość, że jest obiektywnie przystojny. Z kadry najchętniej poszłabym na randkę ze Szczęsnym (brzydki, ale mądry i zabawny), a za najprzystojniejszego uważam Fabiana.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: ma bardzo złe proporcje. krótkie ręce, wąskie barki, szerokie biodra, słaby kark. Sprawia to że Lewandowski na zdjęciu wygląda naprawdę słabo. Oczywiście na żywo 185 zrobi robotę jak trzeba, ale na zdjęciu nie widać za bardzo czy jest wysoki.

To tylko jeden z miliona przykładów, że atrakcyjność to w 99% genetyka i nic się nie da zrobić

To
Dodatkowo mam 179 cm wiec zycie przegrane
  • Odpowiedz