Wpis z mikrobloga

tak to mozna zyc. jestem na redu - 2400 kcal.
na sniadanko owsianka z owocami, dosc duza porcja
na obiad 3 jajka sadzone, 250g frytek mrozonych i puszka fasolki w sosie pomidorowym
na kolacje dwie miarki bialka z odrobina mleka i woda
3 latte w ciagu dnia

z drugiej strony, jak ktos raczej woli duzo jesc, to pokazuje jak szybko mozna #!$%@? z kaloriami (°°

makroski
b - 24%
w - 49%
t - 27%

#dieta #silownia
  • 20
@Skogyr: nie do konca jest tak jak piszesz. w samych kawach jest 10g bialka, w platkach owsianych kolejne 10g bialka, w skyrze tez 10g bialka, maslo orzechowe 5g, w zimniokach 10g, w fasolce 18g, w jajkach 18g. w proszku jest 45g bialka. wiec jak to jest z tym zrodlem bialka powiadasz? ( ͡º ͜ʖ͡º) ale przyznaje, normalnie moj glowny posilek opiera sie na daniu albo z
@butek12: a bialko z ziemniaka to nie jest bialko? xd
@Farson0: dostarczam tyle kalorii ile potrzebuje? rozklad makro jest? wiec o co chodzi?
@Skogyr: najpierw twierdziles, ze jedynym bialkiem jest serwatka, wiec co mi tu teraz krecisz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ChoNoTu: zmus mnie xD
@kRpt: no i co #!$%@? z tego? masz wymieszane rozne grupy bialek. troche zwierzecych, troche pochodzenia roslinnego z
@MirekWyznajeAnonimowo: Twoją pustą głową pokręcę zaraz.
posiłek 1 - owsianka, w domyśle nie ma tam białka, bo nie napisałeś, że dodałeś
posiłek 2 - jaja z fasolą, gdyby tych jaj było z 6-8 to ok, ale 3 to wiesz, tak jakby tego białka nie było
posiłek 3 - napisałeś 2x wpc
Rób sobie co chcesz
osiłek 1 - owsianka, w domyśle nie ma tam białka, bo nie napisałeś, że dodałeś


@Skogyr: o #!$%@?. i ty dajesz opinie o diecie xD ziomus, ale wiesz ze bialko jest nie tylko w kurczaku, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) wypisalem wyzej zawartosc bialka w poszczegolnych produktach ktore wszamalem. najpierw pieprzysz ze bialko mialem wylacznie w WPC, potem cos bredzisz o tym, ze w owsiance nie ma