Wpis z mikrobloga

#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna
Po dłuższym czasie złapałem znów za elektryka i w ramach powrotu do formy nagrałem improwizację do podkładu z YT. Nie brakuje pomyłek, jak również miejscami brakowało mi pomysłów ale ogólnie chyba da się słychać xD Komentarze, sugestie i krytyka mile widziane!
dave_OL - #gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna
Po dłuższym czasie złapałem znó...
  • 11
  • Odpowiedz
@dave_OL Generalnie widać, że lvl beginner. Artykulacja, timing, budowa formy sola (bo Twoje jest jakby liniowe, brak budowania napięcią, punktu kulminacyjnego). Są też dobre rzeczy, jak frazowanie, że jest ono, bo są pauzy i dłuższe frazy, ale od razu grasz dużo, a mógłbyś na spokojnie zagęszczać fakturę. generalnie weź jakiegoś porządnego nauczyciela znajdź i na porządnie poogarniaj. Poza tym backigg track a-minor to nie jest najlepsze rozwiązanie do nauki gry. Takie backingi
  • Odpowiedz
@agablazej: ogólnie na gitarze ok. 14 lat, na elektrycznej rok krócej. Fakt faktem, przez większosć czasu bawiłem się w przerzucanie sprzętu (aktualnie czekam na gitarę nr 98) i miałem spore przerwy w graniu przez te lata, ale zawsze wracam :)

@konsonanspoznawczy: dzięki za komentarz! Na nauczyciela niestety czasu brak, a jako gitarzysta kanapowy nie mam niestety zbyt dużej motywacji do ćwiczeń. Chociaż ostatnio w końcu dojrzewam do tego, żeby zacząć
  • Odpowiedz