Wpis z mikrobloga

Obecnie posiadam Kindle PW3, książki przesyłam e-mailem i zarządzam biblioteka poprzez calibre-web. Chyba nadszedł czas na zmianę czytnika ale nie jestem pewien na co. Do wyboru mam PW4, Oasis 2 (aczkolwiek ta cena może być gorzka do przelkniecia), Pocketbooka TouchHD3, we jakiegoś inkBooka. O polecicie? #pocketbook #czytnikebook #kindle
  • 8
@ElGovanni: w PW3 nie mam żadnych powodów do narzekania i świetnie działający workflow wysyłania książek.
Z drugiej strony gdy mam już wydać 500-1500zl na nowy czytnik (a wydać muszę bo niestety rozbił się ekran) to chciałbym mimo wszystko odczuć jakiś skok jakościowy.
@piwniczak: Jeśli chcesz odczuć różnicę na plus, to większy ekran Kindle Oasis 2 i fizyczne przyciski się powinny sprawdzić. Moim zdaniem przejście z PW 3 na PW 4 nie ma sensu. PocketBook ma sens, szczególnie jeśli masz w okolicy bibliotekę rozdającą kody do Legimi, bo Kindle sobie z bibliotecznym Legimi nie poradzi. O inkbooku zapomnij, chyba, że masz skłonności do sprawiania sobie kłopotów za własne pieniądze.
Teraz jest możliwość zamówienia Oaisa